LPG KABLO

millenium kasa kullananlar?

'Accent Forum - Club' forumunda hurricane tarafından 18 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. hurricane

hurricane Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar bildiğiniz gibi yumurta kasa 1.3lx aracım vardı... aracımı sattım 11.000 lira bütçem var millenium kasa araçları tavsiye edermisiniz kronik sorunları varmıdır? gönlüm 1.5gls'de ama güzel bir lx bulursam kaçırmam:=) bu aracı alırken nelere dikkat edilmeli?? şimdiden teşekkürler.

2. Burak

Burak Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Millenium kasa kullanıyorum. Mekanik olarak tek şikayetim vitesi. Çok sert vites geçişleri oluyor. Onun dışında bişeyi yok.

3. hurricane

hurricane Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    vitesler bütn hyundailerde böyle sanırım... yumurta kasadada böyleydi... herhangi bir kronik sorunu varmı içeri çok ses alıyorumu ön konsolda tıkırtı cızırtı gibi sesler var mı?

4. Burak

Burak Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Benim aracımda cızırtı veya ses yok.

5. Misafir

Misafir Guest

Hocam önemli olan bu kemikli geçişler problem yaratıyormu, problem yaratmıyorsa sorun yok demektir...

6. mandufla

mandufla Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    milenyum kasa kullanıyorum..çok memnunum..vites geçişlerimde herhangi bir sorun hissetmedim..hatta bir çok araca göre benimki daha yumuşak ve rahat..

7. SelahattinP

SelahattinP Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    yumurta milenyum ve admira sahibi oldum.hepsinin 2. vites özellikle soğukken sanki bir yere sürterek geçiyor. ama sorun yok.bunu bu araçları 7 yıllık kullanım tecrübeme göre söylüyorum.yumurta kasadan sonra milenyum bana çok daha ferah gelmişti. özellikle çukur ve kasis geçişlerinde iyi yönde çok fark hissettim.

8. hurricane

hurricane Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    teşekkürler.

9. t.capar

t.capar Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bende kullanıyorum.Büyük bir sorunum olmadı.Lpg li olduğundan dolayı enjektörler rolantide biraz gürültü yapıyor.o da lpg ile alakalı.

10. ****EYÜP***

****EYÜP*** Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    milenyum kasayı gönül ferahlığı ile alabilirsin dostum ben 5 senedir kullanıyorum herhangi bir şikayetim yok .Üstüne üstlük çok memnunum ve satmmayı da hiç düşünmüyorum.Yanlız alırsan eğer km düşük bulmaya gayret et

11. kaganss

kaganss Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    2000 model milenyum kasa 1.3 lxkullanıyorum,
    sakin kullanımda 200-220 kuruş yakıyor, kısa mesafe soğuk havalarda 330 kuruşu buluyor,
    performansı aile arabası olarak yeter ki 180 km hıza rahatlıkla çıkıyor ama bazen keşke 1.5 absli klimalı olanından alsaydım diyorum.
    cızırtı-tıkırtı kronik problemi yok, ancak alacağınız aracın bakımları tam ve zamanında yapılmışolmasına çok dikkat edin, bakımsız aracın motor problemi çıkarma olasığı fazla.
    tek beğenmediğim yanı boyası, yana park edendikkatsiz kişilerin kapı vurukları çok canımı sıkıyor.
    yol tutuşu gayet iyi,
    2 vitese geçerken vites kolunun altından hafif bir ses geliyor ama problem edilecek bişey değil, bence vites kolunda kronik bir üretim hatası var,
    geri vites içinbazen debriyaja iki kere basarak geçirmek gerekiyor,
    diğer vites geçişleri çok rahat
    yani 11.000 tlnin her kuruşunu hak edecek bir araç.

12. Burak

Burak Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Problem yokta çok sert geçiyor. 1. ve 2. vites çok zorluyor.

13. kaganss

kaganss Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    soğuk havalarda 1e geçirirken biraz zorlamak gerekiyor, şanzıman yağını değiştirirken daha ince yağ koydurdum biraz düzeldi.

14. gls16v

gls16v Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    milenyum kasalar güzeldir arkadaşım rahat bir araba benimkinde bir sıkıntı yok yerede çok güzel oturuyor ama altı çok çarpıyor yere okadar. güzel araba yani insallah alırsın

15. poet21

poet21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşım bende 1.3 lx 2003 var 2 ay oldu alalı suana kadar çok memnunum sadece bi ara içeriye su aldı camın önündehi ıszgaranın silikonu eskimiş onu değiştirdiler sorun kalmadı sana sadece temimizini bulmanda tavsiye ederim ben 32000 de buldum aldım kaçırmadım 11.500 aldım bu paraya göre çok iyi araba 170 180 rahatlıkla görebilirsin arkadaşım alırsan memnun kalırsın.

16. 35mustafa35

35mustafa35 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    32
    Ad Soyad:
    Mustafa Çubukçu
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB

arkadaşım satıyorum ben ilgilenirsen

http://www.sahibinden.com/2003_hyundai_accent_1_3_lx_mpi_WQQaXQQ11218951WQQpXQQdisplayitem

17. Misafir

Misafir Guest

18. cüzdan

cüzdan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    slm bende de 1,3 lx var 2002 model çok memnunum aracımdan seri ve rahat araba 1,5 e göre biraz daha yavaş ama gene tatmin edici hızı tavsiye ederim ama az kullanılmış olmasına dikkat et benimki 69 binde başka 1 2003 model lx vardı 134 bini geçmişti böyle olmamasına dikkat edersen iyi olur.

19. lepistes

lepistes Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    diğer arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama gls alırsan daha iyi olur diye düşünüyorum vergileri aynı yakıtları ortalama aynı iyi düşün ayık ol https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif

20. cüzdan

cüzdan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0

şimdi performans istiyorsa gercektende admira 1,6 da yaramaz era 1,4 te milenyum 1,5 ler baya seri araba 1,3 ü kat kat geciyor vergidende sıkıntı yok oranla dahafazla yakıyor ama atak oluyor araba kardesim aklına hangisi yatarsa bence onu al en iyisihttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

Bu Sayfayı Paylaş