10 Kasım LPG KABLO

Marşa Bastığımda Gelen Ses

'Yumurta Kasa Accent Forum - Club X3' forumunda gsliahmet tarafından 5 Eylül 2020 tarihinde açılan konu

1. gsliahmet

gsliahmet Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad Soyad:
    Ahmet Söylemem
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    herkese merhaba Arkadaşlar 99 model 1.5 gls aracımda ilk marşa bastığımda ilk gelen bi ses var sesi şöyle tarif edeyim hani akü biter yada gücü yetmezde kontağı çevirince vıınn der kalır başka birşey olmazya bu ses sanki marşı çevirdiğim anda geliyor ancak devamında araç marş alıyor geçen elektrikçiye gittim o bana akü zayıf bitiyor dedi ancak aküyü halen kullanıyorum marş kömürü olabilirmi sizce

2. hsmsrn

hsmsrn Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    232
    Ad Soyad:
    Hasim Sirin
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.6 (2003-2005) LC
    Mars dinamonuzu söktürüp dişlilerini yağlatın.Mevcut gresi kuruyup ses yapmasina neden oluyor.

3. İsmail accentci

İsmail accentci Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ad Soyad:
    İsmail filiz
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.3 (1994-2000) X3
    Marş dişlisi değişecek 40 50 tl dişli ustanın fiyatı ne olur bilmem max 120 150 tl ye halledilecek bir olay başka nedeni yok dişlin sıyırmış sesi şöyle tarif edeyim dişliler birbirine dürtüyor gibi yada marş motoru boşa dönüyor gibi ses gelir vızzzzz diye gibi tarif edeyim ses buysa neden dişili değilse kömürlere baktır

gsliahmet bunu beğendi.
  4. gsliahmet

gsliahmet Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad Soyad:
    Ahmet Söylemem
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    hocam şimdi bunuda anlatayım ben aküden şüpheleniyorum nedeni aracın aküsü 5 seneyi geçti ve araç stop halde ve tavan lambası yanıkken fren pedalına veya aküden güç çeken bir şey açarsam tavan lambası göz kırpıyor ve geçenlerde ustaya götürdüm aküden dedi hemen ardına kendi sattı akü fiyatlarını söyleyince huylandım benim akü 1 gün beklemeden sonra alıyor o kadar durumu kötü değil bence kendim aküyü ölçüyorum 12 saat beklemeden sonra 12 3 volt felan veriyor kararsız kaldım akümü marş motoru mu sesi tarif edecek olursam hani aracın aküsü zayıf olur gücü yetmez tok bi ses verir kalırya onu verecek gibi oluyor devamında hemen marş alıyor çok teşekkür ederim diğer konu içinde bunun içinde

Bu Sayfayı Paylaş