10 Kasım LPG KABLO

Kona Style Paket Icin Tavan Rayi

'Kona Forum - Club' forumunda saksoy tarafından 2 Mayıs 2021 tarihinde açılan konu

1. saksoy

saksoy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Kona nin üzerine port bagaj veya sepet taktırmak istediğimizde tavan raylarının smart- elit paketten farklı olduğunu ve tavan ile aynı seviyede olduğunu gördük. Servisi aradım ve tavan raylarının değişimi için bilgi istedim.
    tavan raylarının üst model tavan rayı ile değişiminin mümkün olmadığı bilgisi verildi bana.

Aranızda style pakete port bagaj takabilen varmı? ne yapmamı önerirsiniz?
    yardım lütfen

2. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,049
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

yanlardan sıkıştırmalı tavan rayı kullanabilirsiniz.

3. bahtiyarmesut

bahtiyarmesut Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    BAHTİYAR MESUT
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Kona
    ARKADAŞLAR;Hundai Kona tavan rayı servis ,OEM ve yan sanayii de yok...Çıkması da yok sitelerde.Yurt dışı Çin alibabada da yok...Tek çözüm 2014 -2016 Hundai i20 tavan rayı eğim açısı ,rengi ve mesafesi modifiye edilmek kaydı ile Konaya özel solüsyon ile (büyük oto sanayi sitelerinde plastik tampon ,bakalit aksam tamiri /modifiyesi yapan yerler/ ustalar var...internetten Bursadaki yan sanayi şirketlerinden İ20 siyah 2014 sonrası modeline uyanı alın altı boş fakat bakalit kesme,metal U perçin uçlardaki iç içe geçme bakalit sert plastik parçaları inceltip kestikten sonra kuvvetlendirmek için içten) ,plastik kesme/kaynak ustası onu uyarlayıp sıfır seviye teğete getirip (her iki plastik inceltilmiş uçlardan)yapıştırıyor tavana...300-500$ a bulamıyacağınız tavan rayını işçilik dahil 100-125$ a mal edebilirsiniz.Ayrıca carre jant avrupaya ihraç eden fb.alaşımlı 18 inç jantlar ,michelin lastikler ile beraber yine ayrıca geniş ekran multimedya 10,25 inç ve geri görüş kamerası içinde monte edilirse aracınız %90üst modele terfi etmiş ,şık olur kanaatindeyim...

Son düzenleme: 31 Ağustos 2022

Bu Sayfayı Paylaş