LPG KABLO

Kaportaya Vida Atmak Ve Marşpiyel Çürükleri

'Boya & Kaporta & Trim Sorun Ve Çözümleri' forumunda gsliahmet tarafından 3 Ağustos 2020 tarihinde açılan konu

1. gsliahmet

gsliahmet Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    Ad Soyad:
    Ahmet Söylemem
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Yumurta 1.5 (1994-2000) X3
    Arkadaşlar kaporta hakkında biraz sorunlarım var yardımcı olursanız şimdiden çok teşekkür ederim
    öncelikle kaputun iç tarafından amörtisör kulesinin olduğu saca vida atmam gerekiyor bu vida attığım yerin pas tutup çürümemesi için ne yapabilirim.
    birde arkadaşlar benim sağ podye sacında eğiklik var kazadan sonra götürdüm usta yapmamış aracın ilk zamanlarıydı bende bilemedim far ayarını felan baya etkiliyor ustaya götürüyorum uğraşmak istemiyorlar çok para istiyorlar bunu düzeltmenin bir yöntemi varmıdır.
    üçüncü soruma gelince marşpiyelimde 1.5 karış uzunluğunda şuanlık maddi durumum iyi değil ustalar baya pahalı yapıyolar 1 milyar istiyolar 2 marşpiyele komple sac bükerek yapacaklarnı söylüyolar yarıdan değiştir marşpiyeli diyorum kabul etmiyolar sağ maripiyelde 1 parmak girecek kadar delik var diğer kısımları paslı orası temizlenip macunlansa olur ama yapmıyorlar bu çürüklerin ilerlememesi için ne yapabilirim

2. onurforces

onurforces Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5,194
    Ad Soyad:
    onur forces
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CRDI (2014-201X) MD
    Hocam resim yükleme şansınız varsa olay daha somutlaşır insanların kafasında.

Bu Sayfayı Paylaş