10 Kasım LPG KABLO

i30 full donanım? fiyat listesi.

'İ30 Forum - Club (FD; 2007–2012)' forumunda Nebula tarafından 17 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Nebula

Nebula Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  2. captainbatu

captainbatu Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    kardeşim slm önce ben 15 gün evvel uzun arastırma sonucunda i30 1.6 cvvt 128 hp sports sahibi oldum...yıl sonu indirimiyle 37500 tl ye mal oldu şimdi 42000 lira olmus galiba...şoyle soyleyeyim sokakta arabayı kullanırken kim olursa olsun boynu tutuluyor kısacası cok estetik bir araba oldugunu soyluyor herkes spor gorunumu cok albenılı ve kim sorarsa ah ben bu arabayı bu fiyata nasıl kacırdım diyor.herneyse arabada bu segmentte ki başka arabalarda olupda bunda olmayanına henüz rastlamadım varsada ben bilmiyorum .arka on deri koltuk ısıtmalı ,17''celik jant (harbi janjanlı)park sensoru,sunroof,deri dreksiyon simidi,body kit,ozel sticker ve i30 sports logosu,alemınıum spor vites topuzu,otomatık klima vs bu arada 130 hp e yaklasan makinesi asırı ii bir performans sunuyor şoyle soliyeyim eger söförlügune guvenıyorsan ultra luks spor arabalar hariç hepsinle kapısır.kısacası cok seri bir araba...fethiyede ilk ben sahip oldum arabayı gorup 3 kişi ilk haftada sipariş verdi...yalnız makine yeni oldugundan galiba fazla yakıyomus gibi ama rodaj suresini bir gecirip bakmak lazım...baska ne bilgi verebilirim bilmem ama ben cok memnunum baska sorun varsa burada bulusuruz....

3. sercan_İ30

sercan_İ30 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bende de i30 var servisten bady kitli yanlızca stıckır istiyorum nerden alabilirim bide senin aracın fotosunu koyabilirmisin teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş