LPG KABLO

I20n Işte Gerçek Hot Hatch

'Otomobil Testleri / Karşılaştırmalar' forumunda sipartacus tarafından 1 Ağustos 2021 tarihinde açılan konu

1. sipartacus

sipartacus Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    8,390
    Ad Soyad:
    sipartacus
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Ağustos 2021
  2. MAERKEK

MAERKEK Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    905
    Ad Soyad:
    Mehmet Ali
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Bu aracı uzun zmandır takip ediyordum daha doğrusu Hyundai'nin N departmanını takip ediyorum .

İ20 N 'in ortaya çıkayana kadar birçok modeline baktım . Ama bu küçük oğlan en delisi olmuş . Eskiden homolügasyon olayı vardı . Rallide pistte yarışan araçların bir de yol versiyonu olması gerekiyordu. Üreticiler aynı şasiyle düşük güçte motorlarla biz sıradan kullanıclara güzellikler yaşatıyordu.
    Uzun zamandır homolüg model araç gördüğümüzü hatırlamıyorum . Genelde Wolkswagen ford vb marlalar bazı araçlarını geliştirip güçlü hothach diye önümüze sundular.

Hyundai ise tamamen pistten ralliden öğrendiği yola aktaran bu aracı yapmış . Wrc versiyonuyla aynı kiloda (1190 kg) olması ise bu işin güzel tarafı .

Yurtdışı testleri izledüm acaba ne zaman ülkemizde testi gelecek diye heyecanla beklerken Benzin Tv 'de ilk yerli testi geldi .

Hyundai artık bu işi yapıyor. İş kurmam lazım yoksa bu aracı almam mümkün değil başka yolu yok

3. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,279
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    maalesef bakacağız, b segmenti bir spor araba bile alamıyoruz bu piyasada.

MAERKEK bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş