LPG KABLO

I20 Navigasyon Sorunu

'i20 Elite Forum - Club (GB) (2014–20XX)' forumunda Officer tarafından 15 Mayıs 2022 tarihinde açılan konu

1. Officer

Officer Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Muhammed Terzi
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Merhaba,

2021 model 1.4 MPI jump aracım var. Araçta multimedya sistemi var. Bayi çıkışı gelen iGo navigasyonu (arayüzü çok köyüydü adını bile tam hatırlamıyorum) beğenmediğim için sildim. Sonrasında google play üzerinden önce google haritaları sonra yandex navigasyonu sonrasında da bir çok farklı navigasyon programını indirip denedim ama sonuçlar çok kötü.

İndirdiğim tüm navigasyon programlarında çevrimdışı haritaları indirip sonrasında test denemeleri yaptım. GPS sinyalini çok geç buluyor. Konumumu çok geç algılıyor. Bu da navigasyon kullanırken istenilen en son şey. Ayrıca farkettiğim bir durum da şu. Araca taktıkları ekran (tablet) aşırı derecede yavaş çalışıyor. Sanki piyasadaki en ucuz tableti takmışlar.

Şu anda hiçbir navigasyon programı kullanamıyorum. En azından aracın kendiyle gelen programı kullanayım diyorum ama sildiğim için geri yükleyemiyorum.

Bu tarz sorun yaşayan var mı? Çözüm için önerilerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

2. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,518
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Geçmiş olsun hocam , servis bu konuda bir şey yapamıyor mu ? Ya da navinin servisi ne diyor ?

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi

3. Officer

Officer Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Muhammed Terzi
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Merhaba hocam, henüz servise götürmedim. Basit bir şey ise kendim yapayım dedim. Henüz internette doğru dürüst bir bilgi bulamadım.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş