LPG KABLO

I20 Active 1.4 Geri Görüş Kamerası

'i20 Elite Forum - Club (GB) (2014–20XX)' forumunda kayasercan tarafından 7 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. kayasercan

kayasercan Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Sercan Kaya
    Yaşadığınız Şehir:
    17-ÇANAKKALE
    Araç Modeli:
    i20 Active 1.4 (2016-201x)
    Merhaba. Almış olduğum yeni aracımla aranıza katılmış bulunmaktayım. İ20 Active 1.4 Elite Otomatik 2016 model.
    Aracı alırken kontrol ettim donanımsal olarak bagaj kapağında kamera yoktu geri görüş için. Yetkili servisi aradım şöyle aracım var geri görüş kamerası takılabilir mi kamera yok sadece diye. Bana o modellerde o özellik yok multimedya panelinin değişmesi gerektiğini söyledi. Bend Hyundai bin sitesinde modeli araştırdım. Araçta fabrika çıkışlı geliyor gibi gözüküyor kamera anlam veremedim kafam karıştı. Alırken kameranın olmamasına takılmıyorum. Daha sonradan kamerayı alsam takılabiliyor mu?

Teşekkürler

2. <<bülent>>

<<bülent>> Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,903
    Ad Soyad:
    Bülent Nur
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.6 (2006-2012) MC
    Aramıza hoşgeldiniz, double din teyp varsa genelde kamera bağlantısı için AV soketiyle bağlantı mümkün, siz kitapçığınıza bakın veya modelden nette aratın ondan sonra kamera almaya girişirsiniz.

3. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,057
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    hyundai servisleri bu tip özellikleri sonradan ekleyemiyorlar. işini düzgün yapan oto teypçiler çok daha güzel birşey yaparlar.. yapılabiliyorsa orjinal teybe de bağlarlar.

<<bülent>> bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş