10 Kasım LPG KABLO

I10 Merkezi Kilite Kumanda Modulu Takmak

'İ10 Forum - Club' forumunda uzun80 tarafından 23 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. uzun80

uzun80 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    can
    Yaşadığınız Şehir:
    19-ÇORUM
    Araç Modeli:
    Yeni İ10 (2013-201X)
    arkadaslar bendeki i10 un merkezi kilit sistemi var yalniz anahtari kumandali degil,merkezi kilit sistemine nasil kumanda modulu takabilirim nerde hangi kablolari nasil birlestiririm resimli veya videolu detaylari gerekli bana,bende asagidakine benzer bir kumanda modulu var bunu bendeki araca takmak istiyorum,tekbildigim detay ise i10 larda direksiyon altinda bulunan kablolar ama hangisi bilmiyorum,daha once gold 3 takmistim internette cok fazla bununla ilgili video resim oldugu icin sorunsuzca yapmistim ama i10 hic bisey bulamadim yardimlarinizi bekliyorum

2. deza

deza Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,632
    Ad Soyad:
    Cuma B.
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Ürünün montaj şeması varsa daha rahat olur. Olmazsa biraz uğraşırsınız uçları tespit etmek için.
    Merkezi kilidiniz olduğundan, sadece şoför kapısına 2 damar kablo ile işi çözersiniz. Öncelikle elinizdeki ürüne aküden direk besleme vermeniz gerekiyor. Kablo çekemem derseniz sigorta kutusunda uzerinde sürekli 12v olan çıkıştan paralel alabilirsiniz ( bu genelde ecu sigortalarıdır, yapmanızı pek tavsiye etmem, radyo hafıza için olan çıkış için olan olabilir multimetre tespit etmeniz gerekir )
    Daha sonra merkezi kilit motoru çıkışını sürücü kapısına bağlayacaksınız. Kapı döşemesini söküp alt menteşenin oradaki geçişi kullanabilirsiniz.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. mursel_balci

mursel_balci Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,777
    Ad Soyad:
    Mürsel
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Sonata 2.4 (2006-2010) NF
    Bağlantı şemasını yükleyebilirseniz daha iyi olur. Bu tarz modüllerde yapılacak bağlantılar genellikle
    sabit 12 volt
    kontak açınca gelen 12 volt
    şase
    sinyal hattı
    kapı kilit motoruna giden bağlantılar
    alarm özelliği varsa tavan lambası hattı.

Bu kabloları araçta bulmak için multimetre veya bir lambalı kablo olması lazım.
    bu bağlantıların hepsini direksiyon altından ulaşabilirsiniz.
    Merkezi kilide giden kablolarda buradan geçip kapı içine ulaşır.

MSC bunu beğendi.
  4. uzun80

uzun80 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    can
    Yaşadığınız Şehir:
    19-ÇORUM
    Araç Modeli:
    Yeni İ10 (2013-201X)
    Cihazin semasi var onlari taniyorum biraz AMA araci tanimiyorum yanlis biseyde yapmak istemiyorum AMA aracin hangilileri sinyal Elektrik kapi acar kapatir bununla ilgili BI KAC resim olsaydi isim kolay olurdu

Bu Sayfayı Paylaş