LPG KABLO

Hyundai Sonata 2004 Beyin Ariyorum!!!

'Teknik ve Faydalı Bilgiler' forumunda eytenes tarafından 24 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu

1. eytenes

eytenes Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Enes yakup
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Sonata (1999-2005) EF
    Selamun Aleyküm Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın

Hyundai sonata 2004 model araç beyni arıyorum Ankara da araştırmadığım internet sitelerinde araştırmadığım yer kalmadı ama maalesef bir türlü beyni bulamadım Elinde olan varsa yada bilen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim beyin kodu C22 3912238950

2. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,273
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    as, eski beyinde sorun nedir?

eytenes bunu beğendi.
  3. eytenes

eytenes Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Enes yakup
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Sonata (1999-2005) EF
    Hocam konuyu şöyle anlatayım aracımı bir gün çalıştırayım dedim arabaya fazla binen biri değilim haftada 1 2 kez, arabada elektrik yoktu bende farklı bir akü vardı onu takıp çalıştırdım hemen arkasına aynı üstündeki aküden aldım o gün sorun yoktu ertesi gün bir işim çıktı ve araba 8 marş sonrasında çalıştı bu olay gün geçtikçe daha da fazla olmaya başladı.
    Sonra oto elektrik elektronik ustasına götürdüm usta direk beyinde sıkıntı var dedi deneme yapa yapa aracın bobinleri patladı 6 kere bobin değiştirdik en sonunda da aracın beyni yandı beyni onu için arıyorum. Rusyadan bir tanıdık vesile ile buldum sıfır kutusunda taktık arabayı çalıştırmadı. Ustanın dediğine göre bozukmuş bence bir sıkıntısı yok ama şimdi ise en azından türkiye içinden çalışan bir beyin arıyorum, bu sorunu sonata olarak 3 arabada gördüm hepsi benimkiyle aynı sorunda 8 ay oldu o kadar zamandır uğraşıyoruz arabada elektrik kaçağı göçeği yok ama nasıl oluyosa oluyor. @MSC

4. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,273
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    sıfır beyin taktığınız gibi çalışmaz ki, servis cihazı ile kodlanması gerekir. yeni aldığınız beyin ile yetkili servise başvurun bence.

Bu Sayfayı Paylaş