LPG KABLO

Hyundai I20 Sense 2012 Bluetooth Bağlantı Sorunu

'İ20 Forum - Club' forumunda Begruzi tarafından 19 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. Begruzi

Begruzi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    onur eröz
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    i20 Active 1.0T (2016-201x)
    Arkadaşlar merhaba

hyundai i20 2012 sense model aracımda bluetooth bağlantısı yapmaya çalışıyorum android telefonum ile fakat aracın ayarlarında cihaz eşlemek için alana girince sesli olarak cihazın adını söylemem gerektiğini söylüyor sölüyorum fakat hiçbirşey olmuyor cihazdan aratıncada aracı bulmuyor çok saçma bunu nasıl çözücez bilen varmı ?

2. Mywz1

Mywz1 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    22
    Ad Soyad:
    Mehmet yavuz
    Yaşadığınız Şehir:
    20-DENİZLİ
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Ayni araci kullaniyorum. Arac ingilizce dil ile uyumlu.o nedenle belki tanimlayamiyordur. Ancak el ile manuel secme sansinizda var. Arac basinda iken sira ile menuyu yazip atmaya calisayim birkac gun icinde

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  3. Begruzi

Begruzi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    onur eröz
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    i20 Active 1.0T (2016-201x)
    üstad merhaba 2012 model i20 de menüden manuel bağlama yapma yok bluetooth için sadece listening diyor sesle iletişim kurmazsan bağlayamıyorsun ama ben sorunu çözdüm mikrofonda bir sorun var sesimi neredeyse hiç almıyor tavanda microfon yeri var içine kadar yaklaşınca anca aldı sesimi o mikrofonu bir şekilde değiştirmem lazım yetkili servisi anlar diye düşünüyorum sanayide sordum kimse bilmiyor :)

4. Denizusl1907

Denizusl1907 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Deniz Usul
    Yaşadığınız Şehir:
    40-KIRŞEHİR
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Usta bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum büyük ihtimalle mikrofon bozuk üstteki mikrofonu bulamadım tarif edermisin ne tarafta

5. acipinarli

acipinarli Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    483
    Ad Soyad:
    internet gezgini
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Mikrofon bozuk değil zira aynı araç baldızımda var zor güç bağladık ama mikrofon hassas değil. Yani bağlasanızda boşa sevinmeyin konuşurken karşı taraf sizi duyamıyor ses boğuk gidiyor. Bağırmanız gerekiyor. Bu durum araç çalışmazken bile böyle. Marşa basıp çalıştırdım, sürmedim bile rolantide ses karşıya boğuk gitmesini bırakın artık hiç ses gitmiyor. Sürerken denemiş kendisi sadece yol ses yani uğultu gidiyor dedi.

Yani var mı? Evet var ver parayı demek için konmuş. Boşa kendinizi yorup umut etmeyin derim.

Bende 2013 jump varken eski bir Bluetooth kulaklık vardı söküp çıkışa lehim yaptım ve bir jak bağladım. Jakı aux'a bağladım kulaklığı da havalandırmaya tutturdum telefon gelince radyoyu aux'a alıp telefonun cevaplıyordum sürerken bile ses çok netti.

Telefonu kullanmaksa amacınız bu daha ucuz ve kolay çözüm olacaktır.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş