LPG KABLO

Hyundai Accent Admire 1.5 Dizel Çekişten Düşmesi Abs Işık Arızası Ve Arada Tık Tık Hır Hır Vurması

'Accent Admire Forum - Club LC' forumunda Kralgnl tarafından 22 Mayıs 2023 tarihinde açılan konu

1. Kralgnl

Kralgnl Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Avdillah gnl
    Yaşadığınız Şehir:
    65-VAN
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.5 CRDI (2003-2005) LC
    Selamun aleyküm ustalar ben doğuda oturuyorum bundan kaç hafta önce. Babam hyundai accent admire 1.5 crdi dizel 2005 model 241.000 de bir araba aldı ve arabanın abs ışığı yanıyor (tekerlek hiz sensoru on-RH acik /kisa) makinaya bağladık ve silinmiyor muanedende geçmedik ve ikincisi çekişten düşüyor uzun yolda bayılıyor dinlenmeye ihtiyac oluyor aradada boş viteste geri viteste normal ileri viteste tık tık ses hırr diye sesler geliyor arkadaşlar çözen varsa ustalarımız varsa bana ulaşsın buradakilerin hepsi bilmiyor her kafada ayrı bir ses lütfen bilen abilerimiz kardeşlerim yazsın bu sıkıntıyı çözelim

Coolwhisper bunu beğendi.
  2. DoktorÇeyreği

DoktorÇeyreği Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    368
    Ad Soyad:
    Alp
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    ABS için sensör değişlikliği gerekiyor gibi, veya bazen soket girişte sorun oluyor, oksitlenme filan, ondan olabilir.
    Yokuşta bayılma ve dinlenme ihtiyacı sanki egzoz sistemindeki bir takiniklik gibi görünüyor.
    Vitesten gelen ses için de önce bir şanzıman takozlarina bakın derim, şanzıman yağı onemsenmiyor ama bitmiş azalmış da olabilir, en kısa zamanda değiştirin derim.

Kralgnl ve Coolwhisper bunu beğendi.
  3. Kralgnl

Kralgnl Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Avdillah gnl
    Yaşadığınız Şehir:
    65-VAN
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.5 CRDI (2003-2005) LC
    Sağolasın aslan kardeşim benim desteğin için sağol baktıracam inşallah