LPG KABLO

Hararet Sorunu

'Hyundai'den Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda Ruzgar46 tarafından 7 Ocak 2020 tarihinde açılan konu

?

Blok mu devirdaim mi

Bu anket 6 Şubat 2020 tarihinde kapatılmış.
  1. Blok

0 oy
    0.0%
  2. Devirdaim

1 oy
    100.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Ruzgar46

Ruzgar46 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Rüzgar elmas
    Yaşadığınız Şehir:
    46-KAHRAMANMARAŞ
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.6 (2003-2005) LC
    Öncelikle merhaba benim 2004 model admira var 1.6 LPG'li aracım hararet yapıyordu tüm borular değişti sonra termostat ve yuvası değişti bunlar değişmeden önce su eksiktiyordu su kaçağının termostatin oradaki borulardan tespit ettik değişti usta bunlar antifriz koyunca patlak verdi herşeyi elden geçti daha sonra usta dedi bundan sonra yapmaması lazım diyor herşey sağlıklı gözüküyor dedi içim rahatladı ama yine yapmaya başladı 2 3 kişi binince olmuyor ama 5 kişi binince araca yük binince giderken sorun olmuyor ama bir lambada durunca yada yokuş çıkınca hararet yavaş yavaş yükselmeye başlıyor bir dakika içinde tekrar normale biniyor diyorum acaba bu araba yüke gelmiyor hassas araba ondanmi böyle yapıyor yoksa başka sorunmu var diyorum iki şeyden şüpheleniyorum artık ya devirdaim bitik yada blok catlayik aklıma başka bişey gelmiyor bu tür araçlarda blok çatlayan gördünüz mü yada duydunuzmu düşüncelerinizi bekliyorum ona göre işlem yaptiricam bu zamanda usta bulmakta zorlaştı sirf hararet yüzüne bir ayda arabaya harcadığım para 1500 TL buldu çoğu parçaları yeniledim şimdiden yorumlariniz için teşekkürler.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Ocak 2020

Bu Sayfayı Paylaş