LPG KABLO

Far Ampulu

'Araç Aksesuarları' forumunda Suat EREN tarafından 23 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

1. Suat EREN

Suat EREN Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad Soyad:
    Suat Eren
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Arkadaşlar merhaba bu konuyu açmadan önce forumda xenon farlar hakkında biraz araştırdıktan sonra yazmaya karar verdim önceden konu açılmışsa ve gözden kaçırmışsam site yöneticisi arkadaşlardan şimdiden özür dilerim.

Ben 2000 model Milenyum aracıma önceleri xenon far düşünmüştüm ama fiyatları biraz yüksek gibi geldi en düşük 150TL den başlıyor 300TL ye kadar buldum belkide daha pahalılarıda vardır. Gittiğim oto elektrikçi arkadaş 300TL xenon kite para vereceğime aynısı olmasada ama en az onun kadar aydınlatma yaptığına inandığı orjinal Osram ampulu tavsiye etti 1 çift ampul 65TL dedi kendimde baktım orjinal alman malı kutuyu inceledim üstündeki yazanları burda yazıyorum bilenler yorum yapabilirmi bu ampulleri taksam eminim orjinal xenon gibi olmayacak ama hiç değilse beyaz olacak. Bilenlerin yada kullananların yorumlarını bekliyorum.

Osram
    H4 12V 60/55W
    Cool Blue Hyper
    Up to 5000 Kelvin

2. mmt.88

mmt.88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    tek kelimeyle kanma diyorum....

osramda aldım mtec de aldım beyaz ampül 5 para etmez,yolda rezil eder adamı...İzmirden gece muğlaya gittim beni rezil etmişti,marketten sarı ampül alıp yolda kendim değiştirmiştim rahatlamıştım...

Yüksek aydınlık istiyorsan narvanın 100 watt açık sarı ampülünden alabilirsin.ben hep bunu kullanırım.

3. cAcA

cAcA Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Cadence Yada Xetec'in Xenonlarını Dene,Bilmiyorum Sana Hangi Markalarda Fiyat Verdiler Ama Bunlarınki Gayet Kaliteli Ve Uzun Ömürlü.

1 Sene Ampüller,2 Sene Motorları Garantili.Patlarsa Gidip Değiştirebilirsin Ücretsiz.

4. Ogun

Ogun Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,571
    Ad Soyad:
    Ogün YILMAZ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
  5. Ogun

Ogun Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,571
    Ad Soyad:
    Ogün YILMAZ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    55w60 W dışındaki yüksek watt ampuller taslara ZARAR VERİR.

Bu Sayfayı Paylaş