LPG KABLO

Erdemir Servis Rezaleti

'Marmara Bölgesi' forumunda tanko78 tarafından 22 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. tanko78

tanko78 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    ertan bilir
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    11 haziranda aracımı 30000 bakımı için İstanbul erdemir servisine bıraktım ve o zamana kadar fark ettiğim eksikliklerini yetkiliye bildirdim. bu eksiklerden biri de cd çaların cd çıkartma düğmesi kırık oluşu idi bunun için cd çaların sökülüp incelenmek üzere teyp servisine gitmesi gerektiği söylendi ve gönderildi. çıkan bedelin (120 tl) fazla olduğunu düşündüğüm için müdahale edilmemesini olduğu gibi teybimin takılmasını istedim. 18 haziran akşamı teybim yerine tekıtılar. aracı teslim alırken fark ettim ki takma işlemi sırasında torpidoyu çok belirgin bir şekilde çizmişler. aracı teslim almadım ve yetkiliyi istedim. geldi ve servis şefini çağırdı, daha sonra servis şefi aracı alıp tekrar servise çıktı ve 5 dk sonra geldiğinde bu bizde olmamış biz oraya müdahale etmedik dediler servis müdürü servis şefi ve elektrik ustası benim yanımda tekrar teybi söküp taktı teyp etrafındaki çerçeveyi çıkartıp taktığı halde çerçeve etrafındaki çiziklerin kendileri tarafından dikkatsiz çalışma sonucu yapıldığını pişkin pişkin inkar etti.

2. onursumer

onursumer Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,201
    Ad Soyad:
    Onur Sümer
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    İ30 1.6 CRDİ (2007-2012) FD
    yaptıkları resmen terbiyesizlik keşke sizde oyle yapsaydınız ve orayı ayağa kaldırsaydınız

3. VEGA

VEGA Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    selam. bende geçen hafta beylikdüzündeki ERDEMİR servise aracımı 15000 bakım için götürdüm. gördüğüm en korkunç servisdi.
    bilgisayarları çalışmadığı için giriş kaydını manuel olarak elle bilgisayardan çıkan kağıda yazdılar. aracımı almaya gittiğimde ya da almadan önce nelerin değişeceğini neden değişmedi gerektiğini yada gerekmediğini kimse ne anlattı ne de yazılı olarak verdi. aracın etrafında inan 1 tur bile atmadı ben aracı nasıl teslim ediyorum kırığı çiziği varmı? (nasılsa kabul etmeyecekleri içimn herhalde bakma gereği duymadılar) aracı teslim aldığım zamanda insan aracı bir yıkatır en azından bir su tutar verdiğim gibi geri aldım. içinde de bir poşette eski hava filtresi bırakmışlar.
    işin özü ERDEMİRLER daha servis olmayı öğrenememişler.

4. tanko78

tanko78 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    ertan bilir
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    keşke gitmeden önce okumuş olsaydınız https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley16.gif

5. mertm

mertm Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad Soyad:
    Mert Meriç
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    ben bugün gittim gayette memnun kaldım. 30 bin bakımı 250 tl ye yapıldı. tek sıkıntım arka cama filmin üzerine benden habersiz erdemirler yzısı yapıştırmalarıydı, onu da söktüm attım zaten

6. Hasan Tarık

Hasan Tarık Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    1,184
    Ad Soyad:
    Hasan Tarık
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Kia
    7-8 ayda servis olmayı öğrenmişler :D:D:d

7. realrebel

realrebel Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Allah böylelerinin belasını versin. Hocam şikayet edin Hyundai A.Ş.'ne, sitelerine yazın. Birşey yapmasalar da en azındanbilsinler.

8. tanko78

tanko78 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    ertan bilir
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai A.Ş. için müşteri memnuniyeti çok ta önemli değil gibi
    Sankisattıkları arabahiç eskimeyecek bende başka araba almıyacakmışım gibi davranıyorlar. Aradım şikayetimi bildirim. adamlar geri bile dönmedi
    bir süre sonra tekrar aradım ve şikayet ettiğimi dikate alınmadığını söylediğim.Servisi arayıp sorduklarını ve servis onlara benimle görüşüp uzlaştığını söylediğini konunun kapandığını söylediler.
    Şimdi de utanmadan sıkılmadan gelin accent blue bakın test edin diye mesaj atıyorlar.

9. mertm

mertm Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad Soyad:
    Mert Meriç
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    bu arada bende memnun kalmıştım ilk etapta ancak frenlerim e bi hal oldu oraya gittikten sonra :) ve ayrıca kaputta ki taş vuruklarına rötüş yaqpmalarını söylemiştim ancak sağa sola kaçırıp taş olmayan yerlerede rötüş boyası sıçramış. tam bi felaket. aklı olan erdemire gitmesin ben yakın diye gittim ama maalesef kaliteli bir yer değil

10. banistercaq

banistercaq Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    bana kalırsa servis bölümü biraz küçük, yeterli alana sahip değil ve hyundai, opel, chevrolet gibi 3 markaya servis hizmeti veriyor, karışıklıkta bundan çıkıyor.

11. mertm

mertm Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad Soyad:
    Mert Meriç
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    zaten 12 de bıraktım aracı ancak 5 te aldım altı üstü 16 bin km de ki arabaya 30 bin bakımı yapmak. bişi de yok üstelik. bir daha matesten şaşmam.

12. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,273
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Chevrolet'ten başlarını kaldıramıyorlardır belki :)

13. mertm

mertm Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ad Soyad:
    Mert Meriç
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    :)))) mümkünnn

14. emre027

emre027 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Benzer bir olayı ben de yaşadım
    Aracımda sıfır aldığımda kapı takozunıun birinin olmadığını fark ettim
    İzmir yükseliş e gittim bana diğer 3 takozdan farklı bir parça çıkarıp parçanın o olduğukonusundaısraredildi
    Bende göz var nizam var arabada bu parçadan 3 tane var gelin bakalım dedim , parçanın o olduğunu israrla söyelen kişi buna 'ben anlamam katolog öyle diyor ' dedi ve kestirdi.
    Ben de mevcut durumu Hyundai ye şikayet ettim
    Ses seda yok
    3-4 gün sonra aradım
    Bana söylenen hyundai müşteri hizmetleri aramış orayı bu kişi demiş ki müşteri parçayıbeyenmedi
    Ya siz benimle dalga mı geçiyorsunuz , böyle böyle oldu ben gelecek olan parçayı niye beyenmeyim yada siz madem böyle niye geri dönmüyorsunuz bana en azından bi mail atındedim
    Ha öylemi o zaman bir daha bakalım dediler
    3 tl lik plastik bir parça için 3 ay uğraştım
    Hyundai müşteri hizmetleri Hyundai ASSAN ınpolitikasını yansıtmakta
    Müsteri onlar için aracı satınca bitiyor arkadaşlar bu gerçek
    İşte bunları hatırlayıp bunları bilirkenben bunları hak ettim zaten dermiş gibi bir daha hyundai almak banatuhaf geliyor
    Bunları bilerek bir kez daha aynı hatayı yapmak , bile bile lades ne yazık ki.
    Düzenleyen : emre027

15. Fırat Ö.

Fırat Ö. Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,185
    Ad Soyad:
    Fırat Ö.
    Yaşadığınız Şehir:
    32-ISPARTA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    ben aracımı almadan önce servis bakımlı oldugu için ısparta bozal otomative götürdüm. ilgi alaka iyiydi ilk etapta.neyi var neyi yok baktırayım rapor alayım dedim.kaputu direk actı ve sag motor takozu değişecek triger seti değişecek dedi.araca ne bindi nede motora elini attı. 1400 tl fiyat cıkardılar.sonra sanayiye gittim hepsini 400 e halledebiliyordum. https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif hiç kaput acılıp direk bunlar söylenirmi.. boya ve direklere baktılar itinayla. 15 dakikada hallettiler ve rapor verdiler. 80 tl aldılar.. sıfır bile alsam servise ugramam.. servis oldukca iyi ancak keske daha fazla ilgilenseler arabayla...

Bu Sayfayı Paylaş