LPG KABLO

Era Otomatik Aks Problemi

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda stan tarafından 8 Temmuz 2022 tarihinde açılan konu

1. stan

stan Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    mehmet can K.
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.6 (2006-2012) MC
    Merhabalar,

2009 1.6 otomatik benzinli era aracım 70 /80 km hızlarda titreme yapıyor. Aks değişmesi lazım dedi her yer. Artık sağ - sol tespit edemedik ama aks bulamıyorum otomatik vites için. Tamiri mümkün mü? otomatik aks tamir ettiren var mı ? Ya da bu aks ı nerde bulabilirim. Ankarada yetkili hyundai servise sordum. Maalesef aks tamirimiz yok ve yedek parça da yok cevabını aldım. Sormadığım parçacı nerdeyse kalmadı. Ne yapılabilir bununla ilgili acaba ?

2. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,516
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Otomatiklerin aksını ayrıntılı bilmiyorum ama manuellerdeki aksların genelinde lale denilen yerlerde problem oluyor onu da kaynakla tornayla düzeltip , bu arada körüğünü yağını da koyup idare edecek duruma getirip geri takıyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi

MAERKEK bunu beğendi.
  3. Silgi

Silgi Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    153
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Benimde sol aks sağa dönüşlerde tak tak ses yapmaya başladı tamir eden yer var Sakarya sordum 1-2 saate yapar veririm dedi. Orijinal her zaman iyidir. Hiç bulamazsanız netten bakın mutlaka vardır. Oradan da bulamazsanız bana özelden yazın ben bakayım buradan.

Bu Sayfayı Paylaş