LPG KABLO

Direksiyon Pompası Arızası

'Milenyum Kasa Accent Forum - Club LC' forumunda Mustafa... tarafından 15 Nisan 2021 tarihinde açılan konu

1. Mustafa...

Mustafa... Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    54
    Ad Soyad:
    Mustafa...
    Yaşadığınız Şehir:
    20-DENİZLİ
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.3 (2000-2003) LC
    Hayırlı ramazanlar arkadaşlar.
    Aracım Accent 1.3 milenyum kasa direksiyon bazen sertleşiyor bazen yumuşuyor. Direksiyon tamircisine gösterdim oraya gittiğimde direksiyon sertti hidrolik haznesine baktığında sanki hava yapıyor gibi hidrolik fazla dalgalanıyordu arızanın hidrolik pompasından olduğunu söyledi 500-600 lira gibi rakama tamir edilir dedi bana fazla geldi. Parçacıya sordum yan sanayi 700 lira orjinal 1.500 lira dedi sonra eve gelince direksiyon pompasına baktım üzerinde herhangi bir hyundai amblemi falan yoktu etiket vardı üstünde tam net değil ama aşağıda paylaştım. Şimdi pompam orjinal mi yoksa değilmi ve yan sanayi mi takmak mantıklı yoksa tamir ettirmekmi.[​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG] [​IMG]

2. Asel Kaan Efe

Asel Kaan Efe Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22,522
    Ad Soyad:
    Ahmet DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    Hocam geçmiş olsun , paylaştığınız fotolar açılmadı göremedim ama siz bu işi çözmek istiyor ve arabanızı da uzun süre kullanmak niyetindeyseniz, üçü beşi hesap etmeyip ,orijinal alır taktırırsan rahat edersin.

Mustafa... bunu beğendi.
  3. ozgutozkan

ozgutozkan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1,656
    Ad Soyad:
    Özgür ÖZKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    35-İZMİR
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    İki görebildiğim resmi buraya ekledim.

Yansanayi ürünler ile orjinal arasında dağ kadar kalite farkı olabiliyor. İmkanınız varsa orjinal parça kullanın.

Bu Sayfayı Paylaş