LPG KABLO

Beşiktaş ve Galatasaray Uefa sonucları Analizi.

'Spor' forumunda HaYLaZzZ tarafından 3 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. HaYLaZzZ

HaYLaZzZ Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    <H5> B E Ş İ K T A Ş </H5>
    <H5>Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Metalist Kharkiv karşısında alınan 4-1´lik yenilginin ardından kötü bir gün geçirdiklerini söyledi.Sağlam, "Bu skoru beklemiyorduk. oyuncularımızla el birliğiyle eski günlerimize döneceğiz"</H5>
    İstanbulda kendi sahanda bile zar zor 1 gol attın orda 4 yemen gayet normal. Ertuğrul Sağlam sen bu oyun anlayışınla bu sistemle ve takıma hükmedemediğin icin anca mevlana gibi döner durursun . Sonra eleneke dönersın türkiyeye.

G A L A T A S A R A Y
    Michael Skibbe basın toplantısında, takımdaki sakatlıklara rağmen alınan galibiyet ve grup maçlarına kalmaktan dolayı memnun olmaları gerektiğini söyledi. Michael Skibbe sözlerini şöyle sürdürdü, "İlk yarıda çok güzel oynadık, gol pozisyonlarına girdik ve hak ederek 1-0
    önde tamamladık. İkinci yarıya da iki gol pozisyonu ile başladık.Beraberlikle birlikte oyun temposundan ve disiplininden koptuk, 20-25 dakika toparlanamadık. Maç içinde gelişen sakatlıklardan dolayı bazı değişiklikler yapmak zorunda kaldık ve bu oyun disiplininden bizi
    kopardı. Son 15 dakikada oyuna yeniden hükmettik ve bu kadar sakatlığa rağmen galibiyetten ve gruplara kalmamızdan dolayı memnun olmamız gerekir.

Dün akşam bende macdaydım kendı takımım dıye soylemıyorum takım oyunu bana hıc zevk vermedi. Tamam sakatlıklardan takımı başı beleda. Arda turan gene sakatlandı gene oyundan cıktı. Galatasarın sağ ve sol kanatı calışmıyor orta sağda basmıyor cok top kaybediyoruz . Nedense kendi sağımızda olmamıza ragmengene tek forvet oynadık. Taraftar bır ara 2. yarı oyle sıkıldıki takımı ıstıkladık her gelen top orta sağadan geriye dönuyordu sonra son 15 dakıka takım toparlandı bakalım kurra cekımlerınde kım cıkıcak karsımıza hadı hayırlısı başarılar GALATASARAY...

2. Turgay

Turgay Yönetici

Alınan Beğeniler:
    68
    Ad Soyad:
    Turgay ÖRSBAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    Serkan selam,
    Dün mesajını görmedim maalesef. Bende Yeni açık sağ üst köşedeydim. Hatta 80. Dakikada ilk yuhalıyan ıslıklayan ve taraftarı galeyana getirenleriz. Bide sürekli Serkan Kurtuluş'a Laf ettik... https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

3. HaYLaZzZ

HaYLaZzZ Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Aynen aynen. farkındaysam takım dogru duzgun top oynamadıgı ıcın tarafatar bıle bagırmıyor kımse amıgoları taklamıyordu.

muhtemel rakıplerımız bellı oldu 3. torbadayız.

3. TORBA
    Rosenborg (Norveç) Udinese (İtalya) Feyenoord (Hollanda) Sporting Braga (Portekiz) Slavya Prag (Çek Cum.) Manchester City (İngiltere) Galatasaray (Türkiye) Sampdoria (İtalya)

4. HaYLaZzZ

HaYLaZzZ Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    guncel

Bu Sayfayı Paylaş