10 Kasım LPG KABLO

Araç Içi Park Sensörü Montajı

'Araç Aksesuarları' forumunda Weaster tarafından 23 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. Weaster

Weaster Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    280
    Ad Soyad:
    Sezer Pamukçu
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    Arkadaşlar merhaba. Daha önceden paylaşım yapıldı mı bilmiyorum ama ben paylaşma gereği duydum. Aracınız ne olursa olsun park sensör montajını kendiniz yapabilirsiniz. Montaj için sağa sola para harcamanıza gerek yok. İnternette uygun fiyatta dilediğiniz park sensörün siparişi vererek 30 ve 60 dakika içerisin de kendiniz aracınıza montajını yapabilirisiniz.
    İşlemler gayet basittir. Şimdi resimli anlatıma geçelim daha sonra konu'nun alt bölgelerin de sizlere videolu paylaşımı da sunacağım .

Arkadaşlar Beyin dediğimiz elektronik kutu yüzeyin de herşey apaçık belirtilmiş konumda.
    1. Power = +12 Volt vereceğimiz soket.
    2. Monitör = Bu kısıma kutu içeriğinde bulunan hazır kablolu (6m kablo) park sensörümüzün ekranı.
    3. A-B-C-D olan kısımlar da montaj yaptığımız sensörler gelecek. Buraya takılmayın hangi A olacak hangisi B olacak istediğiniz sensörün kablosunu rastgele takabilirsiniz.

Yukarı da ki resimde de açıkça belirtilmiş konumda.

Yukarıda ki resim de açıkça montaj resimi paylaşılmış, Sizler de bu şekilde aracınıza bu cihazı montajını yapabilirsiniz.

Şimdi sizlere resimli bir şekilde gösterdik, kafanız da aç buçuk bir şeyler şekillendi. (Öyle değil mi :) )
    Sizlere bunu bir de ben çekmedim ama eleman açıkça göstermiş bir video paylaşıyorum.

Arkadaşlar eğer video açılmaz ise sizlere şimdi link olarak ta paylaşacağım.
    YouTube Link:
    Kod:
    https://www.youtube.com/watch?v=DeboEITDy0c
    Arkadaşlar umarım yardımcı olabilmişimdir.
    Arkadaşlar ben elektrikçiyim her konuda destek sağlayabilirim, Özel'den mesaj yoluyla yardımcı olabilirim.

Konu hakkında yorumlarınızı esirgemeyin.

koreci bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş