LPG KABLO

Ankara Özel Servis Tavsiyesi

'İç Anadolu Bölgesi' forumunda haykouz tarafından 6 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

1. haykouz

haykouz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    23
    Ad Soyad:
    oğuz daler
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    Arkadaşlar merhaba öncelikle 2015 yeni kasa i20 1.4 dizel jump aracımın 160.000 km de şuan baskı balata bilye den oluşan debriyaj setini değiştireceğim + şanzıman yağı dediler bununla birlikte yağ bakımlarınıda yaptırmak istiyorum normalde 5 bin km daha var ama hazır gitmişken oda aradan çıksın birde ön balatalarım ötüryor ön balatalarımıda değiştirmek istiyorum yetkili servislerden fiyat aldım ş.altınsoy ve ata hyundai ikiside sadece debriyaj setine 2500 tl fiyat çektiler bu ücret çok fazla benım ıcın bende butun parcaları kendım alıp sadece guvenılır sağlam bır ustaya işçilik vererek yaptırmak ıstıyorum varsa tavsiyeniz yardımcı olurmusunuz ?

2. Teleskop21

Teleskop21 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    29
    Ad Soyad:
    Sadettin
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.4 CRDİ (2008-2014)
    Oh guzel demisler valla ben 1200 e hallettim ona bile cok dedim valla 2012 1.4 jump benimkide ben google yorumlardan telefon ederek buluyom tanidika guveniyom yari yolda birakiyo yok ustama bugun gideriz yok yarin gideriz diye bide il nerede ben ankara beklerim dersen haftaya sali ustama gidecem konusurum istersen parfon basligi yeni gordum duzeltiyom

3. windstorm

windstorm Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ad Soyad:
    Okan On
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Getz 1.3(2003-2011)
    İvedik Osb'de hyundai aracımın bakımlarını yaptırdığım yeni çağ hyundai özel servisi var, tavsiye ederim. Genelde parçaları alıp gidiyorum sadece işçilik veriyorum.

4. parantezicihayatlar

parantezicihayatlar Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    49
    Ad Soyad:
    cihan tekin
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Sonata (1999-2005) EF
    KORESAN'dan başka tanımam Ankara'da... Ben aracımı sürekli oraya götürüyorum, bu kadar dürüst sanayi ustaları kalmış mı diye sordurmazlarsa size masrafınızı ben karşılarım, o kadar iddialıyım :)
    Ayrıca yetkili servisten ayrılma, işinde usta insanlar...

Adres: Macun, Erciyes İş Yerleri Sitesi, 201. Cd. No:88, 06310 Yenimahalle/Ankara
    Telefon: 0507 770 73 12

Bu Sayfayı Paylaş