LPG KABLO

Ankara Özel Servis Önerisi

'Genel Sorunlar Ve Çözümleri' forumunda Qwe123 tarafından 21 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. Qwe123

Qwe123 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Tan can
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.4 MPI (2008-2014)
    Merhaba Ankara'da onerebileceginiz iyi bir Hyundai özel servisi varmıdır?

2. haykouz

haykouz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    23
    Ad Soyad:
    oğuz daler
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)
    Ben hic gitmedim ama puanlari ve yorumlari baya iyiydi bi kez gitmek icin gorustum ama gerek kalmadi oksijen sensoru degisimi icin gidicektim n11 den 25 liraya obd elm cihazi aldm cok sukur gerek kalmadi "yenicag hyundai servis" yazarsan google a cikar ara gorus incele

Qwe123 bunu beğendi.
  3. Era1028

Era1028 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    116
    Ad Soyad:
    Suat
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.6 (2006-2012) MC
    oksijen sensörünü OBD cihazı ile nasıl çözdünüz?

4. haykouz

haykouz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    23
    Ad Soyad:
    oğuz daler
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.0 TGDI (2014-202x)

benim araçta oksijen sensörü yüksek rakımlı yerlere çıkıp indikçe ''zengin yakıt karışım takılı kaldı'' hatası veriyordu ama bu yaşadıgım şehirde ankarada çok nadir yapıyordu ne zaman şehir dışına çıksam yakıyordu arıza ışıgını bende takıntılıyım hayatta oyle suremem check ışıgı yanarken en az 10-15 kez her yandıktan sonra buldugum ılk elektrıkcıde bılgısayara bagladıp sıldırıyordum baktım bu olacak gıbı degıl sonuda yok n11 de obd elm cihazı var 25 tl ye android telefondan uygulama ındırıp bılgısayarın ecu suna baglanıp hata kodları check ışıgını falan silebiliyorsun bende aldım 1 tane attım torpidoya bundan sonra yandıkça 2 dk baglayıp silip devam ediyorum hata kodunu ama her zaman yanmıyor bazen 4-5 ay yanmadıgı oldugu ıcınde degistirmedim sensörü cunku ne çekişine ne aracın genel durumuna bir sıkıntı sorun oluşturmuyor servisle gorustugum ustada hiç bir zararı olmaz sadece km de biraz yakıtına etki eder fazla yaktırır o kadar sen yanarsa yolda falan devam et hiç sildirmeyenlerde var öyle kullanıyorlar dedi

5. Era1028

Era1028 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    116
    Ad Soyad:
    Suat
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.6 (2006-2012) MC
    anladım. bendede oksijen sensörü sıkıntısı var. arabada sorun yok gibi duruyo ama ECU ya giden değerlere baktım nerdeyde hiç sabit veri göndermiyor. onun için değişim en iyisi olacak. OBD cihazım var yol bilgisayarı olandan , telefondakinden daha sağlıklı bilgi alabiliyorum şimdilik. oksijen sensörünün orjinali kendi aracım için 395,00 TL fiyat aldım. çıkmasınada 250,00 TL istiyor yıldız sanayideki parçacılar.

Bu Sayfayı Paylaş