10 Kasım LPG KABLO

akid

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda Alper Gülsün tarafından 26 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Alper Gülsün

Alper Gülsün Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    merhaba arkadaslar gecen günlerde basımdan bir olay gecti yeni accent aldım 2nci el akid çıkışlıydı aracın seceresini öğrenmek için mail attım ertesi gün telle dönüm servis danışmanı aracın gecmiş bilgisini verdi teseekürler akid e eminim ki serviste de bu denli özverililerdir

2. hyundaı_era_06

hyundaı_era_06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    hiç şüphen olmasın en iyi servistir.

bakım yaptıracam demiştin bende akide git demiştim.yaptırdınmı bakımını?

3. Alper Gülsün

Alper Gülsün Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    dün ruhsatı aldım aynı zamanda sıralı taktırdım lavoto çok iyi oldu

4. hyundaı_era_06

Alınan Beğeniler:
    9
    akid servis olarak süper ama sıfır araç satışının yapılmaması hem müşteri kaybı hemde artık "plaza" değil...akid yetkilileri bunu okurlar inşallah, satışa tekrar başlarlar

5. Alper Gülsün

Alper Gülsün Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    aradımda 600 ila 650 tl tutar masraflar dediler bende biraz toparlayım kendimi gideceğim birde ödemeleri visaya taksit yapıyorlar mı?

6. hyundaı_era_06

Alınan Beğeniler:
    9
    yaparlar

7. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,049
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    akide 3 sene önce işim düştü, maalesef hiç memnun olmadım, önden çok az hasarlı aracımı 25 günde teslim ettiler, başka bir sürü servise işim düştü bu kadar geç teslim görmedim. servisi kötülemek için değil buradaki arkadaşları bilgilendirmek için yazıyorum, biraz daha özenli hizmet istiyorum.

8. hyundaı_era_06

Alınan Beğeniler:
    9
    aracın hasarına göre teslim günü değişir,eğer aracının parçası stoklarda yoksa sipariş verilir,mesela 97 model bir aracın ön farını veya tamponunu hiç bir servis stoğunda bulundurmaz.eğer istanbuldada yoksa koreden gelmesi en az 10 gün sürer.bu sebepten her serviste kaporta-boya bölümünde aksaklıklar olabilir.bunu servisi övmek için yazmıyorum diğer servisler veya diğer markaların servisleride bu şekildedir.

9. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,049
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    her türlü gecikmeyi anlayışla karşılarım da servis yetkilileri çalışanları, telefona çıkanlar doğru düzgün davranırlarsa anlarım. aramızda hiç bir kötü diyalog geçmemişken servise gidip aracımı sormak için bekliyorum, yaklaşık 1 saat yanımdan geçen insanlardan birini çevirmeye çalışıyorum ama nedense onlarca kişiden kimse ilgilenmiyor. müşteri karşılamada görevli olanlar da dahil kimse ilgilenmiyor. olumlu ya da olumsuz bir cevap verseler ne olur sanki. üstelik bu servis benim kazamdan sadece parça montajı yaparak 1 milyar para kazanıyor.
    farımın bağlantı plastiği kırıktı, yani farlar sağlam. ama yine de değişmesi gerekiyordu. akidden niye gecikiyor diye sorduğumda far koreden geliyor dediler. ben birkaç gün sonra hyundai merkezi aradım. elinizde var mı dedim var dediler, ne zaman elime geçer dedim en fazla 1 hafta dediler. yani kim yalan söylüyor artık bilmiyorum.
    sonra arabayı teslim ettiğimden 25 gün geçince hala gelmeyince far, benim isteğimle farı telle bağladılar, öyle teslim aldım, daha sonra bir hafta-10 gün sonra yeni farların geldiğini kendi ettiğim telefonla öğrendim. gidip taktırdım.
    isteyen istediği servise gitsin, ben bir daha üstüne para verseler gitmem.

Düzenleyen : yanlayanaccent

10. hyundaı_era_06

Alınan Beğeniler:
    9
    3 sene öncemi olmuştu bu olay?

dediğim gibi bu aracın parçasını istanbul merkez bile bulundurmayabiliyor.koreden gelmeside en az 10 gün sürer.yani parçanın gelme zamanını ne servis nede biz bilemeyiz.parçanın gecikmesi tamamen koreyle veya kargoyla ilgilidir.tercih meselesi tabiki ama 15 yıldır hyundaıcı olarak ankaranın en iyi servisi olduğunu tekrar tekrar söylüyorum.

Bu Sayfayı Paylaş