10 Kasım LPG KABLO

Akbak Hyundai Ankara Ya Giderken Düşünün.

'İç Anadolu Bölgesi' forumunda guneyy06 tarafından 13 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. guneyy06

guneyy06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Yasin GÜLENÇ
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Ankara HYUNDAI AKBAK Bayisinden ELENTRA 2018 model 0 km araç aldık. Kapora verdigimizde bize yapilan sözleşmeden vermediler ilk arabamiz olduğu için farkına varamadik. Daha sonra arabayı almaya gittigimizde boya testi istedik baya bir sıkıntı çıkardılar daha sonra yapamaya karar verdiler daha sonra araba hazirlandi ve alcagimiz zaman bize faturayi verdiler fatura 1700 TL eksik kesilmişti. Bizde bu duruma itiraz ettik bayi lakayik bir tavirla bizle dalga gecti. BELKI DÜZELTİRİZ şeklinde. Aradan 2 hafta gecti bayiye çağırdılar bizim orjinal faturamizi aldılar ve elle mavi kalem ile düzelterek bize geri verdiler. Ek bir fatura olarakda gene elle kesilmis Plaka Ruhsat giderleri olarak olarak fatura kesildi. Biz orjinal faturamizi istiyoruz.
    Bu yazimla yola çıkarak size nasil bir bayi olduğunu anlatmak istedim. Lütfen giderseniz dikkat edin. Baska bayi tavsiyesi falan vermiyorum yada gitmeyin demiyorum. Iyi niyetinizi suistimal etmesinler diyorum. Saygilarimla

Asel Kaan Efe bunu beğendi.
  2. Roadrunners

Roadrunners Moderatör

Alınan Beğeniler:
    16,893
    Ad Soyad:
    Hakan...
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Ben 30 bin bakımını orada yaptırdım danışmanlardan biri yanlış fiyat vermiş daha düşük fiyat olduğu halde kabul ettiler bizim hatamız verdiğimiz fiyatı yemeyelim dediler ben memnun kaldım açıkcası

3. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,299
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    bence çok iyi bir firmaymış sonuçta parayı almış ve otomobilinizi size vermiş yani kutlamak lazım onları:)

genellikle 40-50000 lira ön ödemelik parayı alıpta yarın gel al dediği otomobili aylarca hiç ama hiç teslim etmeyenler olabiliyor yani iyi onlara denk gelmemişsiniz.

yada otomobili kirli, hasarlı yada arızalı bir biçimde teslim edebilirler ama sanırım otomobiliniz sapasağlam.

boya testi yaptırmışsınız çok şükür ki sıfır kilometre aracınızda boya ve değişen olmasa gerek. Ne otomobiller var sıfır diye boyalı ve kazalı olup tamir edilip satılıyor.

Bakım için o servise gitmezsiniz, bir daha da oradan araba almazsınız diyeceğim ama beterin beteri var.

4. guneyy06

guneyy06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Yasin GÜLENÇ
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Dogru söylüyorsun biz nasil olsa millet olarak kaziklanmaya ve kandırılmaya salak yerine konmaya artik alismis durumdayim siz dediniz gibi yapin ben her yer de hakkımı ariyorum ve devam edicem. Siz aliskinsiniz galiba ama benim başıma ilk defa geldi. Siz aracinizi alirken basiniza bunlar geldi galiba baya guzel yazmissiniz allah yardimciniz olsun sizinde bize gene az yapmislar sizi baya baya neyse. Teşekkürler yorumuzun için saygılarımla.

5. guneyy06

guneyy06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Yasin GÜLENÇ
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Doğrudur abi. Yanlis anlamayin ben sadece bana yapilani yazdim. Amacim kötülemek degil gideceksenizde dikkatli olun yapilan işleme dikkat edin demek için . Saygilarimla

6. rpurcek

rpurcek Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    5,930
    Ad Soyad:
    Rıza
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Akbak' ın mekanik ustalarını tek geçerim. Çok adam yönlendirdim, mahcup olmadım. Onun dışında 4 yıldır gitmedim. Yazdığınıza göre, bayinin ayıbı söz konusu. Her türlü yasal hakkınızı kullanın. Bu tür durumlarda, direkt satış müdürüyle muhatap olmak gerekir. Sağı solu ayrı oynayan danışman hepsinde var.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Roadrunners

Roadrunners Moderatör

Alınan Beğeniler:
    16,893
    Ad Soyad:
    Hakan...
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Çok araba sattılar ,her firma hurda indirimi ile iyi adet yakalamıştı taaki bu doviz işine kadar...bende akbak hyundai den hanımın i 20 almıştık ve gecen elantranin en full olanı almak için tekrar gittim 3 kere fiyat değişti sonra honda civic aldım bugün sen yazınca farkettim honda da faturayı biraz eksik kesmiş sanirim mtv plaka ve hizmet bedeli faturada eksik kesiyorlar

8. guneyy06

guneyy06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Yasin GÜLENÇ
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Öncelikle teşekkür ederim. Abi mekanik ustalarina lafim yok ben kimseyi isim vererek kötülemek istemiyorum bana yakismaz. Bayi temsilcisi bizim iyi niyetimiz kullandi sadece ve bu bir kere olur abi. Satış müdürü bize hediye denen park sensörü hakkinda şu lafı söyledi abi '' Tabiki parasını alicaz bu bizim bahçemizde yetişmiyor ağaçtan toplamiyoruz sonuçta'' bu lafin üstüne bende sakinligimi bozdum abi. Biz onlara güvendik sattiklari mali aldik para bizim mal onlarin. Ama bize bunu yapmamalilar di. Elbet bir gün çıkar abi allah büyüktür. Bizim tek istedigimiz ne kadar ödedi isek onun faturasını almakti oda olmadi abi. Saygilarimla

9. guneyy06

guneyy06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Yasin GÜLENÇ
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Abi hyundai almani istedim ama olsun araban hayırlı uğurlu olsun tekerine taş degmesin ınşallah. Ben MTV yi kendim yatirdim abi. Bize elle fatura kestiler onda plaka ve ruhsat bedeli yazıyor abi tam 1700 tl eksik idi orjinal faturamizi aldılar ve elle mavi kalem ile 500 tl düzelterek bize geri verdiler orjinal faturamin icine ettiler. Mtv i onlar yatirsaydi helali hoş olsun derdim. Ama allah büyük onlardan cikicak ben inanıyorum. Saygilarimla

Bu Sayfayı Paylaş