10 Kasım LPG KABLO

Accent Milenyum Konsol Aydınlatma Hk.

'Aracın İç Modifiyesi' forumunda turuncu8 tarafından 3 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

1. turuncu8

turuncu8 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ad Soyad:
    Şaban
    Yaşadığınız Şehir:
    64-UŞAK
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.5 (2000-2003) LC
    Merhaba, arabamın gösterge panelinde ve konsol da ki bazı ampuller yanmıyor. Sadece çalışmayanları değil hepsini yenilemek istiyorum. Sormak istediğim gösterge panelinde ve konsol da kullanılan ampullerin modeli nedir? Ayrıca buralar da kullanılan ampullerin orijinal renkleri nelerdir? Hepsi aynı renkte mi? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Teşekkür ederim.

2. shadow50

shadow50 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    374
    Ad Soyad:
    Özgür Doğan
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Yanlışım varsa bilgili arkadaşlar düzeltirler ama ampül tipi T10 diye biliyorum. Led ve normal modelleri var. Yumurta kasa için Çin'den led getirtmiştim ama ledler direnç olmadan çabuk patlıyor. Normal olanlar standart sarı yanıyor. Dışa verdiği renk ise üstündeki malzemede olan renk. Mesela kalorifer aydınlatmasında sıcak için kırmızı olan yer zaten kırmızı kaplı, ampül alttan sarı yanıyor ama önden kırmızı görünüyor.

turuncu8 ve erhancakmakk bunu beğendi.
  3. turuncu8

turuncu8 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ad Soyad:
    Şaban
    Yaşadığınız Şehir:
    64-UŞAK
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.5 (2000-2003) LC
    Teşekkür ederim, led yapmayacağım kendim yapacağım için direnç falan anladığım bişey değil. Peki orta konsolda ki ampuller ile gösterge panelinde ki ampuller aynı model mi oluyor. T10 ampuller tek tip mi oluyor.

shadow50 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş