LPG KABLO

accent milenyum egzoz...

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda cemerimez tarafından 2 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. cemerimez

cemerimez Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    selam arkadaşlar, benim araba yere çok yakın malum, 2000 accentmilenyum kasa. geçenlerde altı yere vurdum egzoz kırıldı, oksijen kaynağı yaptılar. ama tekrar aynı durum olursa değiştirmeniz gerekir demişlerdi. şimdi tekrar çukura girdim alt vurdu yine aynı yer sanırım kırıldı. mersinin yollarında gitmek böyle işte ana caddeler kuyularla dolu:( neyse bu egzoz fiyatı ne olur serviste ve dışarda egzozcu da yaptırırsak. var mı bi bileniniz. sygılar...

2. Misafir

Misafir Guest

Fiyat konusunda bilgim yok ama tavsiyem aracınızı biraz yükseltin...bu arada konuyu pek'de ilgisi olmayan bir yere açmişsınız, teknik bölüme taşıyorum...

3. aynı marka korea malı egzost 90 tl milenyumların altı çok alçak old.için bu soruna care yok abi.

4. cemerimez

cemerimez Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sağolasın coşkun abi, biraz acemi bir üyeyim kusura bakma. senin bilgin var mı abi bu konuda

5. cemerimez

cemerimez Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sizin araba kaç model accent gls sanırım

6. ewt gls modeli 2001

7. cemerimez

cemerimez Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bendeki 2000 gl 102 beygir 16 valf 1.5 motor
    sizin modelde en sık karşılaştığınız sorun nedir?

8. milenyumun hiç bir sorunu yok abi benimkide 1,5 16v 102 ps tek sorunu altı çok çarpıyor her tümsekte hemen hemen altı değiyor baska bir sorunu yok masallahı var 58 binde dahahttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley36.gif

Bu Sayfayı Paylaş