LPG KABLO

Accent Era 2012 Için Obd Cihaz Önerisi

'Elektrik & Elektronik Sistemler Sorun Ve Çözümleri' forumunda Buraktokatli tarafından 21 Haziran 2022 tarihinde açılan konu

1. Buraktokatli

Buraktokatli Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    590
    Ad Soyad:
    Burak Tokatlı
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Arkadaşlar merhaba, konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama biraz araştırdım tam olarak cevap bulamadım. 2012 Accent era 1.4 sahibiyim. Aracıma android teyp taktırdım ve Eralarda hararet göstergesi yok. Aracım artık 10 yaşında ve bu durum artık beni korkutuyor. Bir OBD cihazı alıp Bluetooth üzerinden teyple eşleştirip seyir esnasında su sıcaklığını izlemek istiyorum. Bunun için en uygun cihazı arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum

2. MAERKEK

MAERKEK Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    905
    Ad Soyad:
    Mehmet Ali
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Eralar da hareret göstergesi yok diye genelleme yapmanız yanlış olur . 2006-2008 modellerde bulunur. (2008'in bazılarında olmayabilir)Sonradan kaldırılmıştır. Özetle kore üretimi Era'larda göstergelerde hareret mevcut olup sonra içi iyice boşalıtılan kÂr amaçlı üretilen yerli Eralarda hareret göstergesini bile koymamışlardır.

Forumda çok konu vardı. Daha yeni nesil Eralar için obd 2.1 uyumlu diye okumuştum öyle hatırlıyorum.
    https://urun.n11.com/tespit-ve-test...MIwffv0PO--AIV1O5RCh0KnQOFEAQYASABEgIjjvD_BwE

Bu Sayfayı Paylaş