LPG KABLO

2021 Multimedya Ekran Carplay Bağlantı Hatası

'i20 Elite Forum - Club (GB) (2014–20XX)' forumunda aizzet tarafından 14 Eylül 2021 tarihinde açılan konu

1. aizzet

aizzet Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad Soyad:
    izzet izzet
    Yaşadığınız Şehir:
    63-ŞANLI URFA
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Merhaba aracımı 2021 yılı Mart aldım ( 1.4 style otomatik ) aldığım günden beri kablosuz carplay bağlantısı bağlandıktan sonra sürekli kopukluk yaşıyor ve o kadar çok sık oluyor ki bende vazgeçtim kullanmaktan sizlerde bu sorunla karşılaşıyor musunuz ? yahut servise bu sorunla ilgili şikayet bildiren oldu mu ?

2. adgny

adgny Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    601
    Ad Soyad:
    Ahmet DOĞANAY
    Yaşadığınız Şehir:
    42-KONYA
    Araç Modeli:
    Sonata 2.0 CRDİ (2006-2010) NF
    Bence servise gidip "aracımdaki cihazın üzerindeki yazılımdan sonra gelen güncelleme var mı" diye sorun, yazılım güncellemesi varsa yükletin, büyük ihtimal güncelleme ile düzelir.
    Güncelleme yoksa multimedya cihazınızı komple fabrika ayarlarına döndürün tekrar kurulum yapın, sorununuza çözüm olabilir.

Ayrıca sorun iPhone cihazınızdan da olabilir, ios yazılım güncellemesi varsa yükleyip tekrar deneyin. Yazdıklarımın hepsini baştan sonra uygularsanız çözüm olasılığı yükselecektir, tabi eğer aracınızda ki cihaz da yada iPhone'da donanımsal bir sorun yoksa.

Yine olmazsa başka bir iPhone ile deneyin, kopma sorunu olmazsa sorunun kaynağı telefonunuzdur.

Son düzenleme: 14 Eylül 2021
    Halil bunu beğendi.
  3. fatboy

fatboy Kayıtlı Üye Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    46
    Ad Soyad:
    Cagatay Sanli
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Bayon 1.4 MPI BC3 CUV (2021-202x)
    Selamlar. Benzer sorun bende Android Auto'da vardı. Hatta burada bir başlık altında da belirtmiştim. Ancak telefonuma gelen Android 11 güncellemesi sonrası hiç sorunum kalmadı. Diyeceğim o ki kullandığınız cihaz ve/veya cihazın yazılımı kaynaklı da olabilir bu durum. Başka cihazlarla da denemenizde fayda var.

Bu Sayfayı Paylaş