LPG KABLO

2020 Yeni Kasa I20 Radyatör Ön Kanatçık Deformasyonları

'İ20 Forum - Club' forumunda hyunankara tarafından 29 Temmuz 2022 tarihinde açılan konu

1. hyunankara

hyunankara Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    İlker ÇALIŞKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Merhaba,

Açılmış konu aradım ama göremedim, gözümden kaçtıysa affola. 2020 model yeni kasa i20 aracımın ön ızgaralarından içeri doğru dikkatli baktığımda, muhtemelen uzun yolda haşere ya da taş çarpmaları nedeniyle oluştuğunu düşündüğüm radyatör kanatçıklarında darbeye bağlı deformasyonlar var.
    Aşağıya çektiğim resimlerin linkini ekliyorum. Bu deformasyonlar mevcut hali ile ya da ileride kullanıma bağlı olarak çoğalırsa sıkıntı yaratır mı? Düzeltme durumu olur mu? Araçta ön hava giriş ızgara aralıkları çok geniş. Yolda aracın önüne ne çıkarsa içeri girmiş muhtemelen. Sizin araçlarda da böyle bir durum var mıdır?

https://resimyukle.io/g/0MbyaB9Zpz

2. Roadrunners

Roadrunners Moderatör

Alınan Beğeniler:
    16,895
    Ad Soyad:
    Hakan...
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Birde tazyikli su da zarar verir o yerlere...bizim caddy de öyle küçük ezikler var,şimdilik sıkıntı olmadı

3. hyunankara

hyunankara Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ad Soyad:
    İlker ÇALIŞKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Yeni i20 1.4 MPI (2020-202x)
    Evet logonun arkası temiz, açıkta kalan yerlerde logonun her iki tarafında da var. İçeride karanlıkta kaldığı için güneş önden vurunca belli oluyor ancak. Aslında ön plastik hava giriş yerini açılı yapsalardı içerideki havalandırma çıkışı gibi ya da ızgara arkasına süzgeç gibi küçük delikli filtre görevi gören bir parça koysalardı bu kadar olmazdı. İnce, yassı uçlu bıçak gibi bir malzeme ile düzelir belki ama zarar verebilirim diye ellemedim. Umarım ileride sorun yaratmaz.

Asel Kaan Efe bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş