OKTAY USTA LPG LPG KABLO

2006 crdi minibüs aldım..

'Starex Forum - Club' forumunda challenger01 tarafından 3 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. challenger01

challenger01 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Starexçilerin gazına geldim..Aldım bir tane ben de..2006 crdi orjinal minibüs..(koltuklu 10+1) Hafta sonu Ordu'dan aldım arabamı.Aynı gün Adana'ya geldim..874 km yol yaptım..Strex yakıt değerleri ile ilgili söylenilen şeyler doğru değil..Forumda yazılanlar doğru çıktı..Zira forumdaki arkadaşlar 25ykr yaktığını ısrarla yazmışlardı..Benimde kendi hesaplarım onu gösteriyor..Hatta biraz daha da hesaplı diyebilirim..

Konforuda yakıtı kadar tatmin ediciydi..Bizim bebeler aracın içinde gelinceye kadar fink attılar..Malum alan geniş...Benim önceki aracım seat toledoydu..Servisde toledooyu satıp starex almak istediğimi servis sorumlusuna söylediğimde bana bıyık altından gülerek attan inip eşşeğe binilir mi hocam falan deyip bir daha düşünmemi söylemişti..İyi ki düşünmemişim..https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley4.gifWolkswageni bilmem ama Seat Toledoyu aratmayan bir rahatlığa sahip..
    Benim tercihimi olumlu etkileyen tüm arkadaşlara tşk ederim..

2. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Hayırlı olsun hocam. Kazasız belasız...

3. HaYLaZzZ

HaYLaZzZ Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    hayırlı olsun.

4. tolgakmg

tolgakmg Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    71
    Ad Soyad:
    Tolga
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Hayırlı olsun Akif bey. Güle güle kullanın. Çok sevdiğim bir ağabeyimin lafı geldi aklıma. "birgün herkes starex sahibi olacak" diye....Az kaldı....
    Orjinal minibüs olması çok büyük bir avantaj. Zira sizin yürüyen aksamı bizimkilere göre çok daha yumuşak. Ayrıca sizde çift klima mevcut. Adana buluşmasına gelirseniz, tanışma fırsatı buluruz. Ayrıca site de şöyle yan yana iki starex görür, gözleri şenlenir.

5. Misafir

Misafir Guest

hayırlı olsun kazasız belasız

6. ultralix

ultralix Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.
    Allah kaza bela vermesin inş...

7. alpertekin

alpertekin Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hayırlı uğurlu olsun gerçekden çok yakışıklı bir araba minibüsler içinde en güzel kasalı arabada diyebiliriz tekrar hayırlı olsun............https://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif

8. Misafir

Misafir Guest

Hayırlı olsun, kazasız belasız.........

9. hayta38

hayta38 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ad Soyad:
    İsmail HAYTA
    Yaşadığınız Şehir:
    38-KAYSERİ
    hayırlı olsun kazasız belasız

10. challenger01

challenger01 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Eyvallah ağzınıza sağlık..Tşk ederim..Yorumlarıyla beni doğru yönlendiren arkadaşlarım, ben araç aldıktan sonra da beni yalnız bırakmadı..Hepinize teşekkür ederim..
    Adana buluşmasını kaçırmak istemem..Gayet iyi olur..Ne zaman? Nerede?

11. hyundaı_era_06

hyundaı_era_06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    hayırlı olsun crdi ve orjinal minibüs olması iyi olmuş

12. challenger01

challenger01 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ben bu araçla otobanda gişe ücreti olarak otomobile ödediğim kadar geçiş ücreti ödedim...Starexler otomobil sınıfı üzerinden mi geçiiş ücreti ödüyor acaba?
    Aracımı servise götürdüğümde aksesuar olarak bana kamera bağlantılı dikiz aynası gösterildi..GEri vites bağlantılı kamera..Fiyat olarak da 500 ytl dediler..Bu işi daha ucuza bitiren yerler var mı ?

13. sehzade__09

sehzade__09 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bendede var abi 2006 minibüs full. tek kelimeyle süper araç... hayırlı olsun kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...

14. fazlı

fazlı Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Hayırlı olsun, kazasız belasız günler diliyorum. Ayrıca aklınız Wolkswagen de kaldıysa şanslısınız, çünkü henüz daha crdi gibi yeni nesil motorları kullanmaya bile başlamadılar. Otomobil dergisinden okuğum şekliyle traktör sesli eski nesil "dupomp" sistemleri kullanmaktalar. Bu motorlar çok gürültülü, erken arıza veren, sıksık turbo patlatan ve sürekli öntakım bozan araçlar olmakla birlikte bir miktar ekonomik sayılırlar. Ailemizde de 1.9 sıfır bulunduğundan zaman zaman kullanmak zorunda kalıyorum.Ancak starex le asla kıyaslanamayacak kadar kaba ve gürültülüler ve de oturma pozisyonları çok kötü.Bazı kullanıcılar teknik detayları zaten bilmimemekle birlikte 90 l lik depoyu unutup çok yol yaptıklarını söyleyebiliyorlar. Saygılar

15. superogretmen

superogretmen Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hayırlı olsuan arabanız,starexin rahatlığı konusunda diyecek yok tabiki,kaza olarak o kdar güzel yapılmış minibüs türüdür,sokaktan geçerken insanlar dönüp dönüp aracıma bakınıyolar,güzel bir duygu....şımarıcam yakında

16. toporomboz

toporomboz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    İLHAN DEVRİM
    Yaşadığınız Şehir:
    48-MUĞLA
    Araç Modeli:
    Santa Fe (2001-2012)
    merhaba güle güle kullanın bende yeni sahip oldum böyle bir araca 2005 9+1 minübüs crdi otomatik vites yıllardır izliyordum 2004 de az daha alacaktım sonra ford tourneo connect aldım bu sene onu sattım ve starex i aldım.şimdilik memnunum fazla kullanmadım ama vw caravel konforuna sahip ve ondan çok daha ucuz ve görüntüsü hoş kolay demode olmayacak bir araç.yakıt konusunu denemedim ama 2470 kg ve 2,5 lt motorda 20 ykr yakacak hali yok artı alım fiyatına göre vw araçdan çok ucuz yapacağınız km ye göre aradaki mazot farkını hesaplarsanız starex her zaman karlı vee aracın az yakması sağ ayağınıza bağlı bence seri kullanırsanız fazla yakar birde otomatik vites muhteşem oluyor benim 2. arabam w 124 kasa 200 e otomatik mercedes ondan bile güzel vites geçişleri ve çok fonksiyonlu vites seçeneği var.ben her zaman derdim paranın satın alacağı en güzel şeylerden biri mercedes diye şimdi ilave olarak starex diyorum....allah herkesi yoldaki şaşkınlardan korusun kazasız belasız günler dileğiyle...

Bu Sayfayı Paylaş