LPG KABLO

2006 Admire Tuş Işık Ampul Kodu

'Aracın İç Modifiyesi' forumunda mtopraktan tarafından 2 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. mtopraktan

mtopraktan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad Soyad:
    Mehmet Topraktan
    Yaşadığınız Şehir:
    12-BİNGÖL
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    Merhabalar,

Ustalar, göğüs üzerinde bulunan flaşör dörtlü ve sis tuşunun iç aydınlatma ışığı yanmıyor. Park lambalarını açarken iç aydınlatma devreye girince yanan ışıklardan bahsediyorum. Ampullerinin değişmesi gerek. Işığın orjinal rengi sarı, bu ampulleri alırken ya da ararken hangi kriterlerde araştırmalıyım? Ampulun adı, kodu vs. nedir hiç bir bilgim yok bu konu da yardımlarınızı rica ediyorum.

Ek olarak gösterge panelindeki ampuller ile aynı mıdır? Yani detay vermeniz ricasıyla..

Teşekkürler.

2. turuncu8

turuncu8 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ad Soyad:
    Şaban
    Yaşadığınız Şehir:
    64-UŞAK
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.5 (2000-2003) LC
  3. mtopraktan

mtopraktan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ad Soyad:
    Mehmet Topraktan
    Yaşadığınız Şehir:
    12-BİNGÖL
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC

Bilgi için teşekkürler Hocam, ilettiğiniz linkteki konular biraz teknik bilgimi aşıyor :) . Benim burda dikkat etmem gereken watt amper vs gibi detaylar var mıdır? Yani ben bahsettiğim dörtlü flaşör ve sis tuşunun iç aydınlatmasının ampullerini alırken nelere dikkat etmeliyim? Bu sorularımın yanıtı iletiletn konu baslıgı altında malesef yok. Ek olarak sarı rengini almak istiyorum bunun kriterleri nedir? Renk koda göre mi değişiklik gösteriyor?

4. turuncu8

turuncu8 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ad Soyad:
    Şaban
    Yaşadığınız Şehir:
    64-UŞAK
    Araç Modeli:
    Accent Milenyum 1.5 (2000-2003) LC
    Teknik bilgim benim de çok iyi değil. Diğer konu da bende T5 ve T10 ampullerin kaç watt olduğunu sormuştum ama bir cevap alamadım. Tahminimce sizin ihtiyacınız olan ampullerin watt değeri standart olabilir, renk olarak kodu falan varmıdır bir bilgim yok.

Bu Sayfayı Paylaş