LPG KABLO

1999 Hyundai Sonata 2.5 Gls Alınır Mı?

'Sonata Forum - Club' forumunda TechnoNИ tarafından 14 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. TechnoNИ

TechnoNИ Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Hasan Alp
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Arkadaşlar araç 1999 model ve 139.000 km'de. Aracı hafta sonları kullanmak için satın almak istiyoruz. Çok donanımlı ve güçlü bir araba. Yakıt bizim için önemli değil. Araçta LPG yok ve manuel vites olması çok hoşuma gitti. Satın almadan önce bir konu açalım dedik. Sizce sorun çıkartır mı? Nasıl arabadır ve önerir misiniz? Yarın almayı planlıyoruz. Şimdiden teşekkürler
    Araç linki;
    https://www.sahibinden.com/ilan/vas...2.5-v6-gls-full-bu-fiyata-yok-730036334/detay
    Alırken expertiz yapacağız araca bakmaya gidince başka yapmamız sorgulamamız gereken bir şey olur mu?

2. erenuzel41

erenuzel41 Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6,299
    Ad Soyad:
    Eren Uzel
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Honda
    İlana baktım eğer yazıldığı gibiyse çok güzelmiş, benim bildiğim sonata ların hepsinin tek problemi oto sanayilerde sonata dan anlayan ustanın çok az olması veya olmaması. Onun dışında segment olarak biraz lükse kaçtığı ve piyasada nadir olduğu için sanayide ufak tefek bazı yedek parçaları bulması çok zor hatta bulunmaz. Yurt dışından parça getirmek veya yetkili servisten sipariş verilip getirtilebilir ama sonata üst segment bir model olduğu için diğer modellerden biraz daha yüksek olan parça fiyatları olabiliyor.

Sonata dan anlayan bir usta ve yedek parça temini sıkıntınız olmayacak ise pek ala alınabilir. Şu sıralar çevremde çok fazla görmeye başladım bu model sonata ları. Galiba şu anki piyasa şartlarında 92-93 model E200 mercedes ten yada 93-95 5 kasa Bmw den daha temiz ve ucuza sonata bulunuyor.

Sonata kullananlar tadına doyamadıklarını söyler hep, konforu olsun rahatlığı olsun.

Bu Sayfayı Paylaş