LPG KABLO

1.2 team nasıl

'İ20 Forum - Club' forumunda yasar34 tarafından 18 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. yasar34

yasar34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    İ20 1.2 team kullanan varmı .yakıt yönünden çekiş yönünden nasıldır.dizellerine yetişemediğimiz için 1.2 bakıyoruz tavsiye edermisiniz.ikinci elde rahat satılırmı bilgilendirirseniz sevinirim...

2. hasan37

hasan37 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    1.2 'nin vergi avantajı var bu bakımdan çok iyi. Şehir içinde kullanımda bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum 1.2 zaten az yakar ama lpg takanlarıda görmüştüm bunun dışında uzun yolda devirli kullanmak lazım sollamalarda vs... dikkatli olmak lazım diye düşünüyorum.

3. bozaci

bozaci Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Sevgili yaşar şuandaki aracımı almadan önceki aracım 1.2 16 valf clio idi benzinli olarak bir yıl kullandım ben memnundum çekişi çok dik yokuşlarda pek iyi değil açıkçası tam şehiriçi aracıdır 1.2 motorlar i20 nin de cliodan kötü olacağını sanmam bence tereddüt etmeden alabilirsiniz

4. must@f@

must@f@ Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Mustafa
    Ben 2 yıllık 1.2 team kullanıcısıyım. ben çok memnunum. yakıtı çok iyi. eğer doğru hızda ve viteste kullanırsan şehirlerarası yolda 100 km. de 5 litre benzin yakıyor. torku biraz az onu hemen belirteyim. çekiş sıkıntılı değil. vergi avantajı çok iyi. orta seviyedeki yokuşlarda sıkıntı yaşamazsın yokuş öncesi biraz hızlı gelirsen. biraz dik yokuşlarda (Elmadağ gibi) vites düşmek zorunda kalırsın, biraz da yüklüysen 3. vitese kadar inersin. şehir içinde de çok iyi bir araç. ben şahsen çok memnunum. ikinci elinde durum nedir bilmiyorum.

ben tavsiye ederim bu aracı.

5. sfzb67

sfzb67 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ad Soyad:
    Serkan BOZKAYA
    Yaşadığınız Şehir:
    3-AFYONKARAHİSAR
    Şuana kadar 1.25 i20 kullanıpta çekişinden memnun olmayan görmedim,duymadım.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

6. yasar34

yasar34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    teşekkürler bilgi için

Bu Sayfayı Paylaş