10 Kasım LPG KABLO

Yoldaşım Hyundai Accent Era

'Otomobilinizi Tanıtın' forumunda Turker ERA tarafından 21 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Turker ERA

Turker ERA Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    76
    Ad Soyad:
    Turker Ördek
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Merhaba
    Arabamı sık sık ödünç alan Küzen Ali, Son biraz yazı yazarak Accentimle gecirdiği bir yılı kaleme almış. Artık başka yazıda yazmıyacak. Nişanında, Nikahında, Evini döşerken, günübirlik gezilerinde sürekli benden ödünç alıp işlerini gördüğü Accent aracımla arasındaki dugusal bağı anlatmış.

Benden 30 bin tl ye almak istiyor. Ama bende o göz yok 32000 binden tek kuruş aşağı olmaz.

Buda son yazısı. Bir insan Accent Era yı ancak bu kadar güzel anlatır.

http://uberjager.blogspot.com.tr/2016/02/hyundai-accent-era-14-at-ile-bir-yl.html

Duygu ve Umut28 bunu beğendi.
  2. scream3057

scream3057 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    207
    Ad Soyad:
    Selim Yetim
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.5 CRDI (2006-2012) MC
    Okudum da okudum :) baya uzun yazmış arkadaş, yel değirmenlerine kafa tutan don kişot canlandı birden kafamda :)

Bize her sevdadan geriye kalan, sadece GALATASARAY...

3. Duygu

Duygu Guest

Merhaba, iyice irdelemiş arkadaşımız , başka biri bu yazıyı görse arabaya 35 bin bile verebilir :) yalnız benim arabamı ikibinlira aşağıya çekip bu kadar sahiplenen biri olsaydı , 2 bin aşağısına verirmiydim düşündüm biraz. Bende çok değer verdiğim için , başka ellerde hor kullanılacağına , tanıdık elde çiçek gibi bakılmasını tercih ederdim :) 31 bine anlaşın :))))

Hasan Tarık bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş