LPG KABLO

Yeni Tuscon Autohold Özelliği

'Tucson Forum - Club' forumunda Cptbarbarossa tarafından 7 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

1. Cptbarbarossa

Cptbarbarossa Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Serkan Çolak
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Merhaba arkadaşlar , aracım 2019 dizel tuscon , malumunuz dct ısınması yaşanmaması için araçın autohold özelliğinin kullanılması tavsiye ediliyor ,iyi tamam kullanalımda bunu her arabaya bindiğimizde açmak zorundayız , eski golf aracımda kontağı çevirdiğim gibi autohold aktif oluyordu ve aynı şekilde kontak kapadığım gibi aracı tutuyordu fakat hyundaide bu tam tersi siz aktif etmedikçe çalışmıyor , bu bana çok saçma geldi hatta bazen yokuşlarda araç geri kaçıyor biraz, serviste bunu değiştirme imkanımız varmı , kontak çevirdiğimiz gibi otomatik aktifleşse daha kullanışlı olmazmı , bence vag bu auyohold olayı konusunda daha başarılıydı hyundai neden böyle bir sistem uyguladı anlamıyorum

2. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,271
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    merhaba, özellikle ışıklarda geç kalkma vb nedenleden autohold iptal ettirmek isteyen çok vag kullanıcısı gördüm. sizin tespitleriniz bu konuda farklı olmuş. yetkili servise danışın, belki dediğiniz şekilde default hale getirilebilir. olmazsa tek tetik rölesi bağlayarak her açılışta bir kere devreye girmesini sağlayabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş