LPG KABLO

yeni sonata çıktı 49,900den başlıyor

'Sonata Forum - Club' forumunda bjknn tarafından 29 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Tabi arkadaşım bu sonatanın yanında a4 felan hikaye millet bilmiyor bu arabayı bi bilse kimse bu sınıfta başka araba almaz çünkü arabada herşey var evet görünüşü ağır başlı makam aracı ama istediğiniz anda adre4nalin makinesine dönüşebiliyor çünkü bu arabanın cüssesi gibi motoru da büyük en küçük motoru 2.0 artık gerisini siz düşünün.

2. Levent

Levent Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    levent ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Konuyu hortlatmışsın .Halada devam ediyorsun https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley2.gif

3. unbreakable

unbreakable Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bence dünyanın en iyi arabalarını hyundai yapıyor...Bakın bazı arkadaşlar teknolojiyi ve dünyayı takip etmiyor. Mercedes'i bir kenara koyalım, artık herkes hemen hemen birbirine yakın araba yapıyor. Öyle eskisi gibi Wolswagen efsanesi felanda yok, hala yağ yakma kronikliğini çözemediler. Hyundai 'nin amerikada ki sitesine girin Genesis' e bakın ve orda videolar var araba aynı ayarda Porshe' yi 100 m de geçiyor.Mühendisler yapıyor.

4. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Özgür arkadaş dünyanın en iyisi diyemem çünkü kullanmadığım bazı amerikan markaları varki ben amerikan araçlarını çok kaliteli bulurum ancak son yıllarda dünya çapında kalitesini iyice kanıtlayan hyundai özellikle otomotivin beşiği abd de bu yılda kalitesine en güvenilen marka seçildi ve ülke genelindeki diğer bir araştırmada en iyi araç(genel) sıralamasında da lexus,porshe ve cadillac'tan sonra 4. oldu bu da hyundai nin çok yüksek kalitede araç ürettiğini gösteriyor bence ülkemizde son dönemde üst sınıf araçlarını da satışa sunarak en kaliteliler arasında 1. liğe çok yakın Genesisin sitesini biliyorum ve o videoları izledim sitesi bile çok farklı olan bu model bmw 750 i ve porshe boxter gibi bir çok rakibini kalkışta geridebırakıyordu ve çok hayran kaldığım bir araç kalitesi tartışılmaz bir araç

5. japanesepower

japanesepower Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    2006 model Hyundai Sonata ile 80-90 aralığında giderek 5.1 e kadar düşürdüm tüketimi normal şartlarda 6.0 max 6.5 lt yakıyor şehir dışında..

Ortalama 100-120 km ile gidildiği taktirde 1200 km çook rahat bir şekilde yapılabiliyor 1300 km yapmakta mümkün 80-90 ile gidildiği taktirde.

Ama şehir içinde ne yaparsanız yapın 9-10 lt den aşşağı yaktıramıyorsunuz..+kullanımıda hiç rahat değil şehir içinde..

6. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    80-90 ile evet çok az yakıyor5.0 ı da gösterdiği oluyor ortalama ve genelde 140 km civarı kullanıyorum 6 lt civarı yakıyor ş.içi her araç gibi Sonata da normalden fazla yakıyor 8 litre en düşük verisi tabi ben zorlayınca 10 u da geçirebiliyorum ş.içi şoförün sağ ayağı çok önemli kullanımına gelince ben sonatayı her şartta kullanmaktan büyük zevk alıyorum tabi ş.içine büyük cüssesiyle park felan biraz sorun olabiliyor ama bu Sonata kullanmanın diğer artıları ile karşılaştırıldığında hiç gözüme gelmiyor şahsen.
    Düzenleyen : Davtor

7. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    :)))))))))))

8. yunafaniem

yunafaniem Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    Yunus İNCE
    Yaşadığınız Şehir:
    59-TEKİRDAĞ
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    2 yıllık konu.........

9. zinarturgut

zinarturgut Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Bende dedim acaba i40 geldide haberimiz mi olmadı. Bide yorumları görünce gülmekten alamadım kendimi...

Bu Sayfayı Paylaş