10 Kasım LPG KABLO

yeni sonata çıktı 49,900den başlıyor

'Sonata Forum - Club' forumunda bjknn tarafından 29 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    görüşünüze saygı duyarım ancakaynı butonları 253700 kmdir sorunsuz şekilde kullanıyorum bence oldukça kaliteli.:)

2. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    biz kaliteden bahsetmiyoruz yalnız..sadece iki farklı sınıftaki aractada aynı malzemenin kullanılmasından bahsediyoruz..

3. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    aynı malzeme kullanılabilir ama accentteki malzemenin kaliteli olduğunu kimse iddia etmesin. sorunda bu zaten daha kalitesiz olduğu halde o berbat malzemeyi olmaması gereken bir araçta görmek bence yanlış bir nokta.

4. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    ben kaliteli veya kalitesiz demiyorum..yapılan iş dogru değil bunuda biliyorum..benim tercihimde kendine has bir otomobil olurdu..ama malesef bu böyle..öncedende döylediğim gibi mesela ben nissan patfinder almam çünkü komyonet diye gecen bir aracı olan navarada aynı malzemeler kullanılmış..deimya günümüz stratejisi çalmak..bizim tucsonu tercih etme sebebimizde ucuz olmasıydı..siz fiyatı düşürünce cezbedici duruma gelirsiniz ve insanlar sizi tercih eder...https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley20.gif

5. mmt.88

mmt.88 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Leonda arabamı ya öyle rezil tipsiz başka bir araba yok neyi varsa herkesin dilinde sadece isim yapmış yoksa hiç bir özelliği yok malzeme kaliteside öyle ahım şahım değil heleki seat markası yıllardır kalitesizdir vw aldıktan sonra millet bakmaya başladı daha önce seat diye bir markayı bilmeyenler bile vardı eskidende kalitesizdi şimdide kalitesiz+TİPSİZ ayrıca sonatayla leonu karşılaştırabilen bir mantık hayret yani
    Düzenleyen : mmt.88

6. Levent

Levent Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    levent ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok

Sonata ile leonu karşılaştıramazsınız tabiiki ikisinin sınıfıda farklı .2001 model yada 2002 model signo bir leona binmedi iseniz lütfen yorum yapmayın.Yeni kasalarda haklısınız ama dediğim model signolarda tamamen size katılmam

7. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    yok artık devenin...........

levent bey vermiş cevabı benim yazmama gerek yok sanırım.
    Düzenleyen : mayham85

8. lguclu

lguclu Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sonataya verecegım paraya..ford mondeo alırım..ıstedıgım zamanda satarım..sonatanın pıyasası varmı sankı...sonatadan bın kat saglam arac..

9. hyundaı_era_06

hyundaı_era_06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    önemli olan 2,eli değil

10. hyundaı_era_06

Alınan Beğeniler:
    9
    arkadaş bi yönde haklı gibi seathttps://www.hyundaiclubtr.com/forum/https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley18.gifheleki leon dedikleri fiyasko

11. Yusuf

Yusuf Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,148
    Ad Soyad:
    yusuf
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    VW
    mondeo değilde baska bişey deseydin keşke..çok tipsiz geliyor bana..heleki arkası..lastikler emanet gibi duruyor..

12. mayham85

mayham85 Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ??
    nesi fiyasko anlamadım daha kaliteli daha güvenli daha spor daha iyi yol tutan bir araç olduğu içinmi?
    lütfen bir kere bile binmediğiniz araçlar için yorum yapmayınız.

13. valerina

valerina Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    çok rahat bir araba ama era kadar seri olamıyor. sehir içi gereksiz. 2. araba alabilecek gücü olan insanlar için... tek araba olarak kullanılmaz ... bariz uzun yol arabası...

14. gone

gone Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    ERKUT ÖZDEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    14-BOLU
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    tabiki era kadar seri olamaz işin içinde ağırlık cüsse var ama güçlüdür tabi era kadar değilhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley4.gif

15. gone

gone Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ad Soyad:
    ERKUT ÖZDEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    14-BOLU
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    bu arada hoş geldin

16. hyundaı_era_06

Alınan Beğeniler:
    9
    ermişmisin nesin anlamadımki,binmediğimi nerden biliyorsunki?

17. valerina

valerina Yasaklı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    bu tip araba merkakını gidermek isterseniz opel omega 2.5 v6 tavsiye ederim. piyasada 12-18 bin arasında değişir fiyatları.

18. Davtor

Davtor Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşalr bir çok kişi buırda gelmiş bilip bilmeden yorum yapıyor hele şu mayham85 isimli arkadaş tamamen arabadan habersiz sonata gbi bir aracın kalitesini accentle leon fiyaskosuyla karşılaştırmak cahillikten başka birşey değl kendi söylediği gibi daha bir kere bile binmediği sonata için atıp tutmuş biz kullananlardan iyi bildiği kesin ama nasıl bir mantıktır anlamak mümkün değil arkadaşlar kimse sonataya laf atmaya kalkmasın bu araç kadar üstün bir makine sınıfında yoktur tabi bilmeyenlerin söylediklerine zaten hepiniz gülüyorsunuz a4 ün jatta gibi dandik bir modele rakip yapıldığını ilkkez duydum adam daha sınıfları bilmiyor gelip burda atıyor arkadaş a6 üst-orta sınıf bir modeldir bunu da karıştrmışsın.Bakın yine söylüyorum sonata kalite abidesidir birilerinin bilmedikleri için söyledikleri cümlelerin sahibi sonata değildir ve ayrıca bura bi kaç kişi sonatayı passat vb araçlarla kıyaslamış ama bu da yanlıştır ikisi de orta sınıftır bu ayrı yalnız işin detayında orta-üst diye tabri edilen sınıfın elemanı olan sonata ile sadece orta sınıfın üyesi olan passat arasında çok fark var şu an ülkede sonatanın bu sınıfta rakibi olabilecek çok az model vardır en güçlü rakibi ise accorddur anun dışında a4 passat avensis vs sonatanın yanına yaklaşamaz nitekim önceki sayfalardaki karşılaştırmada sonatanın en boşu olan select modeli ile passat a4 bmw 318 in en flu olan modeller karşılaştırılmıştır arabalar.com sitesinden de bunu anlamak mümkün ordan sonatanın stayle versiyonunu bile seçseniz a4 vb araçlar artık rakip olmaktan çıkıyor ve sonatanın 2.0 ve 2.4 benzinlileri ize jaguar X-Type Chrysler Sebring 2.4 gibi modellerin rakibi oluyor bizim insanımızda son derece bir önyargı var fiyata bakıp aldanmak yanış 60 milyara aldığınız sonata 100 milyarlık passattan çok çok üstündür bunu arabayı kullanarak anlamak belki bu önyargıları yıkar ama arkadaşlar lütfen bilmedğiniz kullanmadığınız modeller hakkında kesin yorum yapmayın.

19. 4g63_2.0_sonata

4g63_2.0_sonata Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ad Soyad:
    murat kaya
    Yaşadığınız Şehir:
    41-KOCAELİ
    Araç Modeli:
    Sonata (1988-1994) Y2
    sonata ne kötü araçmışta ben bilmiyormuşum ben bu aracın kendi aracımdan ziyade 93 2.0_98 2.0_2003 2.7 versiyonunu kullandım passat ın yanına gelmesi imkansız performas ve kalite olarak ve bu araç 2008deyılın otomobili seçildi amerikada sıralamada camry accord avensis passat gibi araçlar var bu araca haksızlık yapılıyor bu aracı ben 6 seneden beri kullanıyorum kullandıgım araç 94 ama sonata gerçekten donanım konfor performans olarak çok üstün bir araç sınıfına oranla

20. Levent

Levent Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ad Soyad:
    levent ünal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Arkadaşlar konuyu hortlatmayın

Bu Sayfayı Paylaş