10 Kasım LPG KABLO

Yeni Elantra 2016 Style Paket Almak Üzereydim (aldım)

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda enginis58 tarafından 15 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Tayfun06

Tayfun06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Tayfun
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Merhaba

Eyv kardeşim cümlemize

2. maki

maki Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ad Soyad:
    mehmet akif
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    Elantra 1.6 CVVT (2011-201X) MD
    Ben yaklaşık 45 gün oldu benzinli otomatiğini alalı. Plaka çıkartmadan lavato obd2 2400 tl 3 yıl motor garantili montajını yaptırdım ve makine mühendisleri odasında sızdırmazlıktan sonra plaka için emniyete gittim bu sayede muayene 3 yılı bozulmadı. Buna dikkat edelim alacak arkadaşlar. Şu an araç 1150 km de benzin lpg ara ara karışık kullandım ama son 150 km özellikle lpg de kullandım şehir içi 30 kuruş. Geçen cumartesi 58 tl lpg yi fulledim km 987 idi. Aynı yerden dün tekrar doldurdum 45tl 1149 km idi. yani 45 tl ye 150 km yaptı araç bana göre gayet iyi. İlerleyen km lerde ne yakar bakacam aldığıma pişman olmadım. Toyota benzinlideki gibi ilk kalkışta aracı sıkmıyor onuda çok kullandım elantra daha seri jantın 15 ve kapaklı olması yakıtı düşürmüş olabilir süspansiyon daha rahat geldi bana içi oldukça geniş eko modu var daha önce egea almayı düşündüm. otomatik benzinlide eko modu olmadığı için vitesleri geç değiştiriyor biraz gaza yüklenince o sebebden almadım egeayı. donanım olarak egea daha dolu 130 km geçmedim oto yolda.Çok iyi paralara daha iyi araç alınır ama bu paraya göre gayet güzel araç tavsiye ederim.

enginis58 bunu beğendi.
  3. enginis58

enginis58 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    199
    Ad Soyad:
    engin öz
    Yaşadığınız Şehir:
    55-SAMSUN
    Araç Modeli:
    Elantra (2015-20XX) AD
    Hayırlı olsun