LPG KABLO

Yanlış Ruhsat Yazısı

'Kasko, Sigorta, Muayene ve Devir İşlemleri' forumunda emirkho tarafından 9 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. emirkho

emirkho Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar 6 ay önce aldığım aracın ruhsatında aracın modelinin yanlış olduğunu farkettim. araba 1.4 team abs . bi önceki ruhsattada aynı şekilde 1.4 team abs yazıyodu..Hatta ruhsatı değiştirmeden aracı vizeye soktum ondada 1.4 team abs yazıyodu. Arabayı üzerime aldığımda yeni çıkan ruhsatta 1.4 Start yazmışlar. Ne gibi zararları olur nasıl düzelttirebilirim..

2. Köksal

Köksal Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,522
    Ad Soyad:
    Köksal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Opel
    Benim crdi aracımın ruhsatında benzinli yazıyorhttps://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley4.gif trafik şubeye bir uğrayın kolaysa hallederler sanırım.

3. ultraviolet

ultraviolet Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Herhangi bir zararı yok.

4. erkancakan82

erkancakan82 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Erkan ÇAKAN
    Yaşadığınız Şehir:
    16-BURSA
    Trafik şubeye hata yapmışsınız değiştirin denmiyor malesef... değiştirirler ama yeni yaprakların ücretini ödersiniz... benim başıma geldi ordan biliyorum....

ne gibi zararı olur derseniz?? bence zararı olmaz.. ama belki satarken pipirikli birisine denk gelirseniz team arabada neden start yazıyor diye sorun çıkarabilir... https://www.hyundaiclubtr.com/smileys/smiley1.gif

5. murat_dastan

murat_dastan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    trafik şube düzeltiyor ama ücretini de alıyor yeni ruhsatların..benim 75 manda kasa mercedesin ruhsatına lpgli olduğunu yazmamışlar ama trafik kayıtlarında lpgli görünüyordu. düzelttirmeye gittim, ne yaptıysam memurlar hatalarını kabul etmedi, isteseler ruhsatın üstüne lpg ile çalışır yazabilirlerdi. malesef 2007 senesinde 90 tl gibi bi para alıp ruhsatları yenilediler.

Bu Sayfayı Paylaş