LPG KABLO

Tuscon Ön Kamera

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda Cptbarbarossa tarafından 13 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

1. Cptbarbarossa

Cptbarbarossa Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    Serkan Çolak
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Merhaba arkadaşlar , aracımı aldığımda sadece geri görüş kamerası ve arka park sensörü mevcuttu (style plus tuscon) bayide ön kamera ve sensör ekletmek istediğimde yapamayacaklarını söylediler , bu konuyu koreye yazdım cevap gelmedi !!!!, aracı aldıktan sonrada birkaç servisi arayıp sorduğumda aynı cevabı aldım fakat biraz araştırdığımda basit bir kamera kontrol kutusu ve bir kamera ile rahatlıkla aracın mevcut donanımına ön kamera eklenebildiğini gördüm , servisler bunu yapmaya neden yanaşmıyor anlamış değilim , bazı özel yerlerle konuştuğumda daha önce makyajlı kasaya kamera takmadıklarını fakat yapabileceklerini söylediler fakat bana pek mantıklı gelmedi çünkü hiçbiri daha önce yapmamış , yaptık işte resimleri burda bakın deselerdi hemen başlayın benimkine derdim fakat açıkçası kobay olmak istemedim , iki çıkışlı bir kamera kontrol kutusu ve iyi bir kamera 250 tl civarı birazda işçilik verip iyi bir elektronikçiye yaptırılabilir ama dediğim gibi daha önce bu multimeydayı söküp takmış birini bulmak lazım , kaç yeri aradıysam aynı cevabı aldım yapmadık ama dediğiniz şeyler yapılabilir gelin bakalım dediler ama benim 2 aylık aracı hiç söküp takmamış birine dokundurmaya niyetim yok ,sizin bildiğiniz veya fikir verebiliceğiniz birşeyler varsa dinlemek isterim
    garanti olayını pek düşünmüyorum , ön kamera taktırdım diye motoru mekaniği vs.. garanti dışı bırakıcaksa varsın bıraksın hyundai

Bu Sayfayı Paylaş