LPG KABLO

Tucson Ses Sistemi

'Tucson Forum - Club' forumunda Ali_dulger tarafından 25 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. Ali_dulger

Ali_dulger Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    49
    Ad Soyad:
    Ali Dülger
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Forumda sormuştum arkadaşlara varmı ses sistemi yaptıran diye cevap gelmedi. bende bilen birine gittim her zamanki ankaradaki en güvenilir yere. daha öncede bir çok proje yaptığımız bir arkadaşımın tavsiyesi ile başladık subwofer montajına. :)
    herşey sadece subwofer montajı ile başladı elimde olan fazla yer kaplamayan Alpine Sbg-1044Br 10 inç subwooferi ve yine az yer kaplasın diye 2 kanal ve mono kullanımı olan sony xm-n502 amfinin montajını yaptık ama 1 hafta felan kullandım o şekilde. yetmiyor sadece bas tamam çok güzel bas var ama ses te istiyorsunuz bir zaman sonra. ben müzik dinlemeyi özelliklede dubstep , trap tarzı müzikleri seviyorum.

işte bir hafta sonra dedim yeter hadi yükseltelim. elimde Xetec Xi-172.5 5 kanal amfim vardı sığarmı sığmazmı bagaja kafamı karıştırdı lpg tankı nedeni ile ama sığdı. buna ek olarak ön ve arkalarda morel kullandım.
    ana ünite nin ses kalitesindeki düşüklük nedeni ile de bir hafta sonra işlemci takıldı. kullanılan malzeme model markaları aşağıdaki listede. yaptırdığım yeri özelden yazarım yoksa reklam diye konumu boşuna siliyorlar. acayip canım sıkılıyor. sövüyorum.

- önlere MOREL Tempo Ultra6 16cm ,
    - arkalara Morel Maximo Ultra 602 Coaxial
    - subwoofer Alpine Sbg-1044Br 10 inç
    - amfi Xetec Xi-172.5 5 kanal.
    - ana yünite orijinal teyb.
    - işlmeci audison bit ten
    - kablolar 4 ga cadence amfi seti
    - iç tesisat kabloları bakır cadence kaliteli kablolar.

ses gücü ve kalitesi çok dehşet oldu. kombinasyon süper tavsiye ederim.

Bu Sayfayı Paylaş