LPG KABLO

Tucson Elektronik El Freni

'Tucson Forum - Club' forumunda sallss tarafından 13 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. sallss

sallss Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    ALİ ATALAY
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    Tucson (2004-2009)
    Degerli arkadaslarım benim elit donanımlı pakette herkeste oldugu gibi elektronik el freni yok ; ( halbuki elit plusdaki el freni bolumunu ve elektronik el frenini cok beğeniyorum :) serviste vites bolumu bölgesine degıstırıp elektronik el freni taktırmak imkanı olabilirmi bu durumu mail atarak HYUNDAİ genel merkezine sordum henüz cevap gelmedi :( geleceğinide pek sanmam serviste bana cok uzak acaba bilgi sahibi olabilecek arkadaslar olursa forumda paylaşarak hem benim hemde diğer arkadaşlarımızın aklındaki soru işaretlerini giderebilirlermi

Bide arkadaslarim simdi bizim tucsonlarda tek usb girisi mevcut :( aracida birden cok kisi kullaninca tak cikar hem sorun oldugu gibi hemde usb girisinin zedelenmesine ve bozulmasina neden olmakta :( bir sey olmaz demeyin cunku baska araclarimizda da bu sorun hep olustu :) cevremdeki bilgisayarcilardan ellerinde sattiklari usb coklayici veya usb ara kablosu iade kosullu alip denememe ragmen hic biri usb mi tanimadi ve muziklerimi calistirmadi :( sizin Tucson araclarinizda hali hazirda kullandiniz calisan usb coklayici veya usb ara kablosu varsa bana nerden aldiginizi bildirirseniz veya link verirseniz inanin cok hayra gecer simdiden cevaplariniz ve ilgi alakalariniza tesekkurlerimi sunarim

Duygu bunu beğendi.
  2. MSC

MSC Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    16,273
    Ad Soyad:
    Serdar
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz
    Merhaba, elektronik olanlarda arka fren sistemi farkli. Tahminen 3-4.000 sadece malzeme cikar.

Mobilden gonderildi.

3. sallss

sallss Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ad Soyad:
    ALİ ATALAY
    Yaşadığınız Şehir:
    33-MERSİN
    Araç Modeli:
    Tucson (2004-2009)
    Hım baya tuzlaya ;) gelicek anlaşılan en iyisi bulaşmamak