LPG KABLO

Tucson 2016 Için Lpg Önerisi.

'LPG Sistemleri' forumunda 26safak26 tarafından 3 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

Tags:
  1. 26safak26

26safak26 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Şafak Ç
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Değerli arkadaşlar. 40.000 kmde GDI Tucson sahibiyim. Yıllık 10.000-15.000 km yapıyorum. LPG konusunda kafam karışık. İstanbul Candan Mühendislik Prins VSI II di kiti önerdi fiyatı da 7700tl. Sizce LPG taktırmak mantıklı mı? Herhangi bir problem yaşar mıyım motor vs. ile alakalı?

2. cenker_baba

cenker_baba Guest

3. Çevre

Çevre Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    93
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Biz bu araçlarda Atiker Atikfast DI modelini uyguluyoruz. Fiyatı 2800 TL dir. %30 tasarruf ederek uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

4. 26safak26

26safak26 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Şafak Ç
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Valla hocam lpg dönüşümü yapanlar nedense hep sorunsuz kullanırsınız diyor. 2012 nissana malımın arkasındayım sorunsuz kullanırsın diyen yerden taktırdım 3 ay sanayiden çıkamadım. en sonunda arabayı sattım. O yüzden kullanıcı yorumları dışındaki yorumlara çok bakmıyorum.

5. 26safak26

26safak26 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Şafak Ç
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Daha sonra öğrendik ki nissanda enjektör sayısı farklıymış. yapılmaması gereken bir lpg dönüşüm kiti yapılmış.

6. Halil

Halil Moderatör

Alınan Beğeniler:
    9,058
    Ad Soyad:
    Halil İbrahim K.
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    lpg konusunda yanlış montaj zaten araba sattırır, o konuda herkes aynı şeyi söyleyebilir.

forumda tucsonla aynı motoru kullanan ix35 için lpg konuları mevcut, onları da bir inceleyin isterseniz. bir de lpg taktıracaksanız kesinlikle eskişehirde taktırmayın. istanbulda 1-2 firma, ankarada 1-2 firma var doğru düzgün işini yapan. çevre mühendislik de forumda birçok kişinin aracına lpg taktırdığı yerdir. ben daha olumsuz kullanıcı yorumu görmedim.

7. cenker_baba

cenker_baba Guest

https://www.google.com/search?q=çev...7j0l5j69i60.6692j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

aldığı yorumlara bakın hüseyin abiyi konunuza ben çağırdım o yüzden yazınız hoş olmamış.

8. 26safak26

26safak26 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ad Soyad:
    Şafak Ç
    Yaşadığınız Şehir:
    26-ESKİŞEHİR
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Cenker bey yanlış anlaşıldıysam özür dilerim amacım kimseyi kırmak değil. İşini iyi yapan herkese saygım sonsuz. Ancak kendi yaşadığım ve çevremde de yanlış montaj, yanlış kit seçiminden başı ağrıyan çok kişi var. Halil beyin dediğine katılıyorum. işini iyi yapan insanları bulmak gerekiyor. 1 hafta önce aldığım Tucsonu ekspertize götürdüm adam kapıdaki boyayı anlamak için tornavidayla kapı altına çizik atıyor. Maalesef onun da tabelasında ekspertiz yazıyor, işini iyi yapanın da. LPG dönüşüm işi de iyi yapılmadığı zaman çok baş ağrıtıyor. Önerileriniz dikkate alıp çevre otogazı arayacağım.

9. cenker_baba

cenker_baba Guest

aramıza dün katıldınız bizi forumu tanımıyorsunuz. insanlar türkiyenin çeşitli illerinden hüseyin abiye aracını getiriyor en son hatırladığım karadeniz den adem ocak lı abinin tanıdığı aracını getirmişti.
    bakın bu konuda https://www.hyundaiclubtr.com/konu/atiker-grand-kit-obd2-hk.47179/ücret istemeden başkasının lpg montajı yaptığı ama bir eksiklik olan yeri ücretsiz yaparım demiş hüseyin abi. buradan pay biçin o lpg ile ilgili ne derse forumda güvenmeyecek kişi sayısı %1 İ geçmez. bende dizel araç var satıp benzinli alacağım ve lpg sini çevre otogaza yaptıracağım konusunuda açacağım aramızda olursanız görürsünüz yaza doğru niyetim var.

ai_torcuk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş