LPG KABLO

Trabzon ve çevresi

'Karadeniz Bölgesi' forumunda ozden61 tarafından 4 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. ozden61

ozden61 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bugün itibariyle trabzon çakırlar servisi aradım. bana boyle bir bulten gelmediğini ve oyle bir bultende gelse musteriyle paylasılamayacagını, gelen arabaların arızalarına bakarak ustaların karar vererek eskisi gibi civataları sıkma ve parca degistirmeye yetkili oldugu soyledi. yani işi yokuşa surme var gibi geldi bana. keşke 3-4 servis olsaydıda tercih edebilseydik. rekabetten oturu musteri cekmek amacıyla her dediğimize evette diyebilirlerdi.

2. efe34

efe34 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bende bir defa gittim çakırlara artık silah dayasalar gitmem birincisi kazık ikincisi ustaları hiç bişeden çakmıyo.arka sağ lastikten ses geliyordu onu yapamadılar.üstüne garanti kapsamındaki aracım benden işçilik parası aldılar.gittim ordu kayahan da yaptırdım beş kuruşda almadılarr

3. cbaytan

cbaytan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Arkadaşlar selam,

Ben 1 yıldır Starex sahibiyim, Trabzonda oturuyorum ve kendi intibalarım şunlar:

TURHANLAR: İlk giitiğimde Stareximi almamıştım, sahibi bana 18.000'lik kasko değeri olan Starexine 28.000 istemişti. İkinci kez gidişimde soruma cevap verecek kimse yoktu, Stareximi aldıktan sonra üçüncü gidişimde otomatik kapı konusunda soru sormama rağmen kir pas içince bir genç delikanlı, ben bilmiyorum kimsede yok zaten deyince , kös kös geri döndüm.

Sonuç: Bence Turhanlar sanayi işi iş yapıyor gibi duruyor, eğer Cakırlara yaptıramadığınız bir iş varsa oraya gidersiniz, tabii istediğiniz işi yapacak servis harici bir usta yoksa.

ÇAKIRLAR: Adam gibi servis, temiz, ilgili, tanıdıklarımda olduğu için benim hiç kazık yeme korkum asla olmadı ama normal müşterilerede bana yakın davranacaklarını sanıyorum/umuyorum, tamir sırasında en hoşuma giden şey ise arabanın yanında durabiliyorum, gıcıklık yapıp kovmuyorlar. Hyundai garantisine saygılılar, kilt anteni filan bozulmuştu ücretsiz değiştirdiler, arkadaşımı yolda bir sorum olunca hemen arıyorum (ABS ışığı dağdan buz yolda inerken yanmıştı hemen telefonla sordum) içerde bayanlarda çalışıyor, bekleme yeri filan var, yani eşinizle birlikte gitmenizde problem olmaz.

Bilmediğim şey ise bu iki servis arasında fiyat farkı varmı? Bence birazda olsa mutlaka vardır çünkü Turhanlar dediğim gibi daha sanayi işi -ticari araç yaklaşımlı bir yer. Ama bu farka değermi buda ekonomik problemin büyüklüğüne bağlı bir soru tabi.

2-3- ay önce Turhanların resmi servis yetkisinin geri alınacağı söyleniyordu ama şimdi ne oldu bilmiyorum.

Benimde bilgilerim bunlar, ileteyim dedim.

Herkese iyi sürüşler.

Can.

Düzenleyen : cbaytan

4. safa yavuz

safa yavuz Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar yıllrdır hyundainin tüm segmentlerini kullandım şirket olarak ve çakırlar plaza ile çalışıorum sorunlar belki bir önceki servis müdürü zamanında gerçekleşmiştr ama şuanda muzaffer bey(servis müdürü) her araçla bizzat kendisi ilgileniyor

5. ozden61

ozden61 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    turhanlara gittim, çakırlara gittim ve en son rize servisine gittim. özellikle şu son geliştirilmiş burç meselesinde çakırlar boyle bir şey yok diyince tercihim rize oldu. şu an rizedekinden memnunum.

6. ozden61

ozden61 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    trabzon da servis dışında iyi hyundai ustası varmı.

7. _dem61

_dem61 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ozden61 aracınız için trabzondan rize yemi gidiyosunuz.rizedeki servis nasıl ilgililermi ,fiyatlar aynıdır sanırım

8. jarrah87

jarrah87 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Ad Soyad:
    Yiğit
    Yaşadığınız Şehir:
    61-TRABZON
    Arkadaşlar biraz geç bir yorum olacak ama Trabzon Çakırlar cidden çok ilgili bir servis. Hele ki servis müdürü Muzaffer Bey 10 numara bir insan... Hyundai ne zaman gitsem keyfim yerinde olarak çıkıyorum.. Bu arada çakırlar servisi tanışım falan değil...

9. ozden61

ozden61 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    servis tecrübeme göre çakırlar su an en iyisi

10. djnone

djnone Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    çakırlar iyidir. accentide i20 yide ordan almıştık. orda çalışanlarda çok iyi. öyle bilmişlik havaları yoktur. sizi dinlerler anlamaya calısırlar. birde gidin ford tunalara ordaki çalışanların havasına bakın aradaki farkı görün !!

11. Serbek

Serbek Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Kağan BAŞTÜRK
    Yaşadığınız Şehir:
    29-GÜMÜŞHANE
    Araç Modeli:
    Accent Admire 1.3 (2003-2005) LC
    S.a. Arkadaşlar ben de arabama lpg taktırmaya karar verdim. Atiker düşünüyorum. Trabzon ya da Giresun'da bildiğiniz iyi bir usta var mı?

Bu Sayfayı Paylaş