10 Kasım LPG KABLO

Teşekkür Ediyorum Ankara Hyundai Ata Servisine Ve Merkezden Ilgilenen Arkadaşlara.

'Hyundai'den Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda lnfiniteMadness tarafından 24 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. lnfiniteMadness

lnfiniteMadness Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Kaan Doganyuz
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    İ30 1.4 (2007-2012) FD
    Herkese Selam başımdan geçen bi olayı anlatayım..

Geçen sene bu zamanlar i30 aracıma sol ön çamurluktan vurdular neyse kaskodan aracımı hyundai ata yönlendirdiler falan sol ön çamurluk tampon 2 ön far değişti şase falan 2 kademe geriye gitmiş onuda düzelttiler ön kaportanın altındaki mandal yerine geçen demir kırıldı bunu kaynak yapıcaz ama ön kaportayı yeniden boyamamız gerekicekler falan dediler kaynak olunca ısınıyomuş o yüzden boyucaklarmış neyse ön kaporta falan boyandı arabayı aldım aldıkdan sonra ben şehir dışına gittim araba 1 sene boyunca ankara'da kaldı öyle neyse 1 hafta önce geldim arabanın ön kaportası baktım her yerinde su damlasına benzer izler var gittim pasta cila çektirdim arabaya komple arabanın ön kaportasında ki lekeler bir türlü çıkmadı dediğim su damlası lekeleri bi boyacıya uğradım adam dedi ki hatalı boyama yapmışlar ondan böyle olmuş dediler hiç servise falan gitmeden direk merkeze bu olayı yazdığım gibi aynen mail attım ertesi sabah anında geri dönüş yaptılar hyundai ata'dan aradılar arabayı getiriyim kendiniz bakın dedim gittim servise hemen esra hanım geldi ilgilendi aşağı servis bölümüne çektik incelediler arabayı hata bizden kaynaklı bizde dışardan malzeme alıyoruz malzemeden dolayı olmuş dediler ve anında tarih saat verdiler şu gün gelin arabanızı yeniden boyuyalım dediler aradan 1 sene geçmesine rağmen hiç mırın kırın etmeden tarih saat vermeleri hoşuma gitti açıkcası.

2. ihsan

ihsan Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    456
    Ad Soyad:
    ihsan
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Servis iyide satış politikaları sıfır sıfır araç alacaklara tavsiye etmem

3. tkener

tkener Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ad Soyad:
    tansel
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.2 MPI (2008-2014)
    servis kısmını hiç tavsiye etmem garantiden değişecek parçayı bile değiştirmeden imtina eden bir servis hemen kullanıcı hatası diyorlar aracımın yalnız arka tampon boyanması için bıraktım 1hafta beklettiler birde abi iyi olması için bu kadar uzun bekletiyoruz dediler sonuç sanayide boyattırsam daha iyi sonuç alırdım bir daha değil servise gitmek kapısını açmam Ata Hyundai nin. Ankarada önereceğim tek servis Yıldırım Hyundai. Ben hayatımda böyle ilgili bir servis görmedim herşeyi gözünüzün önünde yapıyorlar ama göz boyama olmadığı için hem ücrette çok yardımcı oluyorlar hemde kaliteli servis hizmeti sunuyorlar. Hayatımda ilk defa müşteri hizmetlerini teşekkür etmek için aradım Hyundai Assan bile şaşırdı.

Bu Sayfayı Paylaş