10 Kasım LPG KABLO

Temmuz 2017 Mtv Kampanyaları

'Teknik ve Faydalı Bilgiler' forumunda master006 tarafından 3 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. master006

master006 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2,913
    Ad Soyad:
    M
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    PSA
    Konuyu açacak en uygun bölümün burası olduğuna karar verdim. Bu konuda bazı bankaların Temmuz 2017 MTV kampanyalarını yazacağım.

Akbank: Akbank Kredi Kartlarına 3 taksit (Ayrıntılar)
    Denizbank: gib.gov.tr üzerinden yapılan 250 TL ve üzeri MTV ödemeleri Paracard ile yapıldığında, Ağustos ayındaki internet hariç, tüm alışverişlerinize %10 bonus, toplamda 50TL bonus kazanın! (Ayrıntılar)
    Garanti: vestel.com.tr'de %20 indirim ve MTV'yi 3 taksitte ödeme fırsatı. (Ayrıntılar)
    Halkbank: Motorlu Taşıtlar Vergisi’ ni Paraf ile 3 veya 5 taksitte ödeyin, lastik.com’ da “4 Lastik Al-3 Öde” fırsatını yakalayın! 1 Temmuz-11 Ağustos 2017 tarihleri arasında Halkbank İnternet Şubesi'nden ya da gib.gov.tr' den yapılacak MTV ödemeleri 500 TL’ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşecektir. (Ayrıntılar)
    HSBCAdvantage: 31 Temmuz'a kadar gib.gov.tr'den ödemeler 3 taksite bölünebiliyor. (Ayrıntılar)
    ING Bank: gib.gov.tr üzerinden yapılan MTV ödemeleri ING Pegasus Plus Kart ile yapıldığında 3 taksite bölünüyor. ING Mobil'den ödemek kaydıyla 5 taksite bölüyor ve ayrıca ING Mobil'den yapılan ödemelere otorapor.com'dan şehir dışı oto ekspertiz paketinde %50 indirim fırsatı sunuyor. (Ayrıntılar)
    İşbank: Maximum Kart'ınızla gib.gov.tr üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit, İş Cep uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ise 3 taksit fırsatı ! Üstelik anlaşmalı Bosch Car Service’lerde %30 periyodik bakımda indirim ve ücretsiz check-up avantajı! (Ayrıntılar)
    Şekerbank: 1-31 Temmuz arası gib.gov.tr'den yapılacak ödemeler 3 taksite bölünebiliyor. (Ayrıntılar)
    TEB: 31 Temmuz’a kadar TEB Bonus Business Platinum Card, TEB Bonus Business Card, TEB Business Card ve TEB Patron Kart ile TEB Kurumsal İnternet Şubesi veya gib.gov.tr’den yapacağınız MTV ödemelerinize 3 taksit fırsatı! (Ayrıntılar)
    Yapı Kredi: Verginizi Worldcard'ınızla worldcard.com.tr'den, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Mobil Şube'den ve gib.gov.tr'den 3 taksitle ödeyebilirsiniz. (Ayrıntılar)
    Ziraat Bankası: 01 -31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Ziraat Maximum kartlarla ATM, GİB ve internet bankacılığından yapılacak 75 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 taksit sizi bekliyor. (Ayrıntılar)
    QNB Finansbank: vergikolay.com.tr ve gib.gov.tr'den yapılacak ödemelere 3 taksit fırsatı. (Ayrıntılar)

Halil KURT, Tilki, sipartacus ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Duygu

Duygu Guest

Vallahi temmuzu da ödedim ben , 330 küsür bişilerdi, çok şükür 550 den buralara kadar inmiş, başlarım kampanyasından zaten öldürdü beni, bir araba aldım masrafsız çıksın diye sıfır aldım, ateşten gömlek çıktı.
    Kesicem kendimi 1,5 yıl kaldı bitmesine çok şükür 2,5 yılı nasıl devirdim bende anlamadım... :)

Halil KURT ve master006 bunu beğendi.
  3. cenker_baba

cenker_baba Guest

çok şey yazmak istiyorum ama adaba ahlaka aykırı yazamıyorum siz anlayın beni.

4. Köksal

Köksal Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,522
    Ad Soyad:
    Köksal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Opel
    651,50 tl, oy maşallah

bekobey ve master006 bunu beğendi.
  5. master006

master006 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2,913
    Ad Soyad:
    M
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    PSA
    61 TL :D

Halil KURT, bekobey ve birolkeser bunu beğendi.
  6. Köksal

Köksal Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4,522
    Ad Soyad:
    Köksal
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Opel
    Takas edelim :D

bekobey ve Burak&Buse bunu beğendi.
  7. i20_Troy

i20_Troy Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    841
    Ad Soyad:
    Selim ŞAHİN
    Yaşadığınız Şehir:
    68-AKSARAY
    Araç Modeli:
    İ20 PB 1.4 MPI (2008-2014)
    yav bunlar hep taksit fırsatı sunuyor... Peşin ödeyene ÖTV de indirim yok mu :D
    %10-20 indirim yapsalar peşin fiyatına çok daha makul olur... :D

Canarslan006, bekobey ve Köksal bunu beğendi.
  8. master006

master006 Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    2,913
    Ad Soyad:
    M
    Yaşadığınız Şehir:
    6-ANKARA
    Araç Modeli:
    PSA
    Cep delik cepken delik abi, üstünü nasıl öderim? :D Kafa kafaya takas edelim dersen 4 lastikte hediyem olur:D

Köksal ve Halil KURT bunu beğendi.
  9. Halil KURT

Halil KURT Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    2,793
    Ad Soyad:
    Halil Kurt
    Yaşadığınız Şehir:
    54-SAKARYA
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Ben de yapıkredi den ödedim belki sonax imkanından yararlanırım diye