LPG KABLO

servisi nereye şikayet edebilirm ?

'Marmara Bölgesi' forumunda bluishgry tarafından 10 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. bluishgry

bluishgry Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    rolanti ile ilgili bir sorunum oldugu için servise götürdüm arabamı ve bana depo temizlencek dediler bende ister depoyu ister enjektörleri temizleyin de bana arabamın rolanti, sorunu hallolmuş bir şekilde alimde neresi temizlenirse temizlensin dedim ve aksam arabayı almaya gittigimde depoyu temizlemişler depodaki benzin de yanmıs nasıl yandıysa cook beklemektenmiş ben zaten cogu zamn benzinde kullanıyorum nasıl yanıyorsa artık :) arabayı calsıtırdım ve rolanti sorunu dewam ediyordu usta 2 gun faln kullan düzelir dedi düzelmezse gel bakarız dedi düzelmedi bende tekrar gittim bu sferde enjektörleri temizlicez diyor benzin deposunu nie temizledin o zmn dedim gelen arabaların cogunda oo sorun oluyor dedi bende üşenmeseydin de bilgisayara bağlasaydın dedim enjektörler içinde ayrı bir para istiyorlar ve ben bu firmayı şikaye ettmek istiyorum nereye şikayet edebilirlim arkadaslar şimdiden teşekkürler...

2. Turgay

Turgay Yönetici

Alınan Beğeniler:
    68
    Ad Soyad:
    Turgay ÖRSBAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    Buraya servis ile ilgili şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Başlığa servis adını yazabirlisiniz.. X Servis .... şikayeti diye...

3. bluishgry

bluishgry Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0

şikayetlerimi buraya yazdıgımda genel müdürlüğe ulasmıs olcakmı bu şakayetlerim ??

4. Turgay

Turgay Yönetici

Alınan Beğeniler:
    68
    Ad Soyad:
    Turgay ÖRSBAŞ
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Diğer Modeller
    Garantisini veremem çünkü sürekli irtibatta olduğumuz kişiler yok. Ama zaman zaman sitemize girip takip eden kişiler var Genel müdürlükten...

5. bluishgry

bluishgry Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    tamm teşekkürler.. birazdan yazıcam şikayetlerimi

Bu Sayfayı Paylaş