10 Kasım LPG KABLO

SERVİS ve TUTARSIZLIK

'Marmara Bölgesi' forumunda sea_demon tarafından 17 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. sea_demon

sea_demon Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    merhabalar dostlarımbildiğiniz üzere birkaç haftadır aracıma 60 bin bakımı yaptıracagım diye çırpınıyorum iş yoğunluğum nedeniyle fırsat bulamıyorum.yaklasık 9-10 gun once bandırmaya yenı acılan hyundaı servısıne gıttım (CANAKKALE YOLU UZERINDEKI sanayının ıcındekı degıl)bana ındırım dahılınde 450-500 cıvarı bır rakam cıkardılar buraya kadar sorun yok ılgı alakagayet guzel.musaıt olmadıgımı daha sonra kendılerını arayarak bılgı vermek dahılınde gelıp bu bakımı yaptıracagımı soyleyerek servısten ayrıldım.cuma gunu aradım servısı ve musaıtsenız cumartesı gelıp 60 bın bakımını yaptırmak ıstıyorum dedım buraya kadar yıne sorun yok telefondakı gorevlı arkadasa masrafın ne olacagını sordugumda bana 700 tl lerden kapıyı actı ve bu bakımı ındırım dahılınde550 tl ye yapıcaklarını soyledı???????bır hafta once 450 tl dedınız sımdı neden boyle dıye sordum ve tatmınkar bır cevap alamadım.sımdı arkadastan alamadıgım cevabı sız dostlarıma soruyorum bu fıat tutarsızlıgının sebebınedır.musterı memnunıyetı adı altında en ıyı hızmetmı yoksa vur abalının sırtına elı mahkum 1000tl desende verıcek ne kaptırırsak kardır mantıgımı2 gundur dusunuyorum yenı acılan bır muessesenın nam reklam yapmak adınııı yonde duyurmak ıcın calısması gerekırken bu sekılde bır ıkılem benı sasırttı.dusunuyorum hala ama ıcınden cıkamadım neyse sevgılı dostlarım saygılar sevgıleryazımı okuyarak bana zaman ayırdıgınız ıcıntesekkur ederım
    Düzenleyen : sea_demon

2. Hasan D.

Hasan D. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    25
    Ad Soyad:
    Hasan DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    hocam fiyatlar artmış olamaz mı birde önceden sorduklarınıza birdaha sorun en azından 1 2 sine bakalım ne olacak birde böyle deneyin belkide bakım ücretleri arttı

3. sea_demon

sea_demon Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sevgılı arkadasım servıs genelınde halı hazırda hala servıs ve ıscılıkte bılmem ne kadar ındırım yazan afıs duruyor ve cevredekı tum servıslerle ırtıbatım var ındırım dahılınde bakım 450 cıvarı aynı servısı yarın arayın yada ben arayım emınım baska fıat soluyecektır sanırım fıatlar telefonu acan sahısa gore degısıyor

4. sea_demon

sea_demon Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    amacım ne bır sahsı ne bır fırmayı karalamak degıl ama bu konunu boyle olduguna daır bana sahıtlık edıcek 3 tane arkadasım yanı sahıdım bulunmaktadır sadece paylasmak ıstedım ve neden sorusu varya ıste NEDEN????????????????????
    Düzenleyen : sea_demon

5. Hasan D.

Hasan D. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    25
    Ad Soyad:
    Hasan DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Şöylede olabilir belki hocam hani dizel anladıysa yanlışlıkla bir anlaşmazlık olduysa fiyatı ondan öyle söylemiş olamazmı kendiniz gitseniz bence en iyisi orda hala indirim afişleri duruyorsa problem yok:)

6. sea_demon

sea_demon Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    lıselı93 kardesım yaptıgım konusma gorusme cep telefonuma kayıtlı araba accent admıre 1.3 dıye soyledım en az 4 defa ve benzınllı oldugunuda soyledım sanırım servıste hızmet eden bır gorevlı yaptıgı ısı benden daha ıyı bılır ben bıle hyundaının 1.3 motor dızelı olmadıgını bılıyorum ben kendımden kaynaklanan bır anlama bozuklugu anlasamamazlık oldugunu sanmıyorum ayrıca artık oraya gıtmem ha cok seymı kaybeder servıs bılmem ama benı kaybettı gıder ızmıtte yaptırırım gıder bursada yaptırıırm gıder arabayı satarım yenısını alırım ama oraya gıtmem

7. Hasan D.

Hasan D. Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    25
    Ad Soyad:
    Hasan DEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    anlayabiliyorum abi seni gerçekten bende anlam veremedim paramı yiyor acaba sizinle telefonda konuşan kişi araştırmak lazım ki 700 tl dizelinki bile ancak o kadar bide şüphelendiğim öbür nokta 700 tl den 550 tl ye indirim olması bukadar büyük bir indirim bence olamaz kesin birşey var abim takma sen kafanı:S

8. sea_demon

sea_demon Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ben takmıyorum kafama zaten su memleketımde hersey ama hersey kanunlara nızamlara gore olsa hersey muthıs olucak ama olmuyor ıste 710 tl den 550tl ye ıscılık ve malzemede yaptıgı sanırım yuzde 25 mı 30 mu ındırımden kaynaklanıyor kafama takmıyorum sadece arkadaslarıma ornek olsun ınsanlra guvenmesınler dıye actım konuyu

9. sea_demon

sea_demon Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    selamlar dostlarım ıste boyle hyundaı servısımız bakalım musterı tutabılecekmı

Bu Sayfayı Paylaş