LPG KABLO

Selamun Aleyküm

'Accent Era Forum - Club MC' forumunda Tolgatg tarafından 15 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. Tolgatg

Tolgatg Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Tolga tuğrul
    Yaşadığınız Şehir:
    24-ERZİNCAN
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    arkadaşlar merhaba aracım hyundai Era 1.4 team kaldırıma vurma sonucu aracımın ön traversi yamulmuştu bende şasecide düzelttim ancak eşit olmamış değişmesi gerekiyor yan sanayi ve orjinali arasında neredeyse 2 katı fiyat farkı var 1.600 tl orjinal yan sanayi 600 tl küsur civarı ağırlığı 20 kg olan yan sanayiden taktırmayı düşünüyorum maddi durumdan dolayı sizce yan sanayi travers bir sorun yaratırmı yada taktırmış olanlar varsa bilgilendirebilirmi şimdiden teşekkürler

2. deadalive51

deadalive51 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    683
    Ad Soyad:
    ŞABAN AKDEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Travers kesinlikle düzeltme.kaynak vs olmaz. Gidip orjinal çıkma alın zamanında eski aracım era ya ikitelli cikmacilardan orjinal 500 tl ye almıştım. Sapa sağlam. Sizde arayın elbet çıkar yan sanayi sıkıntılı iş .

3. Tolgatg

Tolgatg Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Tolga tuğrul
    Yaşadığınız Şehir:
    24-ERZİNCAN
    Araç Modeli:
    Accent Era 1.4 (2006-2012) MC
    Hocam parçacı bi arkadaş çıkmasını zor bulursun dedi neden diye sordum araç kazaları genelde ön taraftan olduğu için traversleri sağlam olmuyormus yinede bi araştırayım bulurum insallah bu arada orjinal parça fiyatı 2000 bin tl imiş bütçeyi zorluyor ama yapacak bisey yok yan sanayi kullananlar nasıl acaba bi sıkıntı olmuşmudur.

4. deadalive51

deadalive51 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    683
    Ad Soyad:
    ŞABAN AKDEMİR
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Benim ustam travers aracın iskeleti derdi o kırılırsa kafa üstü düşersin derdi. Yan sanayi kırık çatlak kaynak eğilmiş düzeltilmiş travers cop derdi. Alacaksaniz çıkma orjinal alın ben kolaylıkla bulmustum.

https://www.hyundaiparcadeposu.com/...oY6iuIShVKP-sF1Tfj1vT-feie_q4E4waAu75EALw_wcB

https://www.otocikma.com/aracparca-cikma_hyundai_accent_era_motor_traversi-594512.html

Bu Sayfayı Paylaş