LPG KABLO

Satılık Tertemiz 4x4 Acil.

'İkinci El Satanlar' forumunda Windofhange tarafından 10 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Windofhange

Windofhange Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    156
    Ad Soyad:
    Ayten
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Tucson (2004-2009)
    Yok ablacım Mimarım Hacettepe mezunuyum sosyolojı ama şu an Bocholt da'Almanya'dan Ispartaya denklik yaptırdım bu yıl bitiyor Lisansım 40 ında ıkıncı okul benimkisi evet yatırım nedır ne degıldır ınsan ögrenıyor zamanla alıp sata burada cogu kişi gecımını böyle saglıyor mesela bunu anlatmak cok agır ılk zamanlar cok soguk bakıyordum ah lı mal dıye gorurdum ama kişiye ve kendıme yardım anlamında oldugunu anlayınca ah lı oldugunu dusunmeden bu işe el attım ve su an bır daırem var ıkıncısı ıcın ugrasıyorum oda oglan bır gun evlenırse kırada oturmasın dıye benımle yaşayacak halı yok ömür boyu
    konuyu kısaca ızah edeyım
    ıcradan satışa çıkmamış ama ıcradan satılmak uzere olan evler var ıcra müdürlüğünden Arkadaslar resımlerını ve bılgılerını bana maıl atıyor fıyatı uygunsa sahıbıne teklıf sunuyorum örnegın ne kadar borcu var 60 mılyar dıyelım eger 60 ı bulmazsa satış hem malından olacak hemde bır daha ıcra cıkacak o kişiye
    ben kendısıne evın degerı 150 ise 40 bın nakıt elıne kalan 60 bın borcunuda ustlenme teklıfi sunuyorum böylelıkle oda kurtulmus oluyor bende yatırım yapmıs oluyorum bu sekılde 3 defa evımı aldım sattım sonra evı tadılata sokup 160 dıyelım satıyorum bu ahlı mala gırmez bu konuda tartısmaya kapalıyım asla cevap vermem yazan olursa lutfen !
    Antalya ve ızmır bölgelerını ıyı bılırım elbette yolunuz kımın duserde yardımıma ıhtıyacı olursa tanısmamıza gerek yok yapabılecegım şey olursa seve seve her zaman .

Esenlıkler dılıyorum ve bu topıktekı konusmamı sonlandırıyorum ıyı forumlar herkese

ai_torcuk ve Tilki bunu beğendi.
  2. Windofhange

Windofhange Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    156
    Ad Soyad:
    Ayten
    Yaşadığınız Şehir:
    7-ANTALYA
    Araç Modeli:
    Tucson (2004-2009)
    İç mimarim