LPG KABLO

Otomatik Accent Blue - Elantra Tavsiyesi(ikinci El)

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda ozkanar tarafından 9 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. ozkanar

ozkanar Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ad Soyad:
    Özkan AR
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Hyundai Marka Aracım Yok
    Merhaba Arkadaşlar
    45.000 Civarı bütçem var. Eşiminde rahat kullanabilmesi için otomatik vites bir araba arıyorum. 2 kişiyiz ama yakında 3 kişi olacağız.
    Evden işe işten eve bir rutin kullanımı olacak. Haftada 1-2 gün kısa mesafe gezmelerimiz olur. Olursa senede 1 kerede uzun yol tatilimiz olur okadar. Bagaj kullanımı geniş olması gerekiyor. Zira portatif sandalyelerim olta takımlarım malzemelerim derken bagaj hep dolu gezerim.

45bine 2012 accent blue otomatik 1.6 prime bulabiliyorum 100bin km. altı. 3-4 bin daha verirsem 2011 elantralarda 1.6prime otomatikler var. Hangi modeli almamı tavsiye edersiniz. Yada 45bin civarı otomatik aile arabası ne önerebilirsiniz. Fazla hızlı gitmesine gerek yok İstanbul trafiği sonuçta. Güvenlik, konfor ve donanım benim için daha ön planda şu anda. Binen yada bilen arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. TolgaB.

TolgaB. Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    326
    Ad Soyad:
    Tolga B.
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Tucson (2015–20XX) TL
    Blue mu, elantra mı derseniz. Ben elantra derim. Bütçeniz doğrultusunda, ve beklentilerinize göre ben olsam b segment sedan yerine , elantra gibi c segment sedanlara bakardım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. ykptsc

ykptsc Vip Üye

Alınan Beğeniler:
    340
    Ad Soyad:
    Yakup Taşcı
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Merhaba arkadaşım.

bende senin gibi eşimde kullanacak diye otomatik araç ararken 2013 mode plus otomatik blue aldım yaklaşık 5 ay önce. İstanbul içi 38 lt yakıt ile yaklaşık 550-600 km arası yol yapıyorum. uzun yolda 700 km gibi yol yapıyorum. yani yakıt olarak çok üzen bir araç değil. konforu gayet iyi. birtek viraj larda arkayı bırakma eğilimi var. çok rahatsız ederse onuda amortisör değişimi ile çözebilirsin. beni çokta rahatsız etmedi. bagaj 450 lt gayet yeterli bence. blue ile ilgili bu kadar yorum yapabilirim. eleantra hakkında hiç fikir sahibi değilim. umarım faydası olur. birde istanbul dasın sanırım. ben küçükçekmecedeyim. aracı görmek veya kullanmak istersen yazman yeterli.

4. Kadirc57

Kadirc57 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    Ad Soyad:
    Kadir Çelik
    Yaşadığınız Şehir:
    34-İSTANBUL
    Araç Modeli:
    Accent Blue 1.6 CRDI (2011 -201X) RB
    Accent blue önerebilirim bende ayni düşünce ile 2 ay kadar önce 2014 aldım memnunum belki biraz sert gibi amortisörler ama kullanması güzel araç severek biniyorum açıkçası.

Bu Sayfayı Paylaş